Przejdź do głównej zawartośc
Bosch w Polsce

 

Parkowanie? Dziecinnie proste!

Koncern Bosch, będąc największym dostawcą części i systemów bezpieczeństwa do samochodów, stawia sobie za cel kształtowanie mobilności przyszłości, która powinna być bezwypadkowa i bezstresowa, a przede wszystkim bezemisyjna. Aby ten cel osiągnąć, Bosch wytycza pionierskie ścieżki rozwoju, gdzie obok elektryfikacji i automatyzacji stawia na integrację samochodów w internecie, która umożliwi elastyczne i wymienne wykorzystanie wielu środków transportu.

Mobilność połączona w internecie

Mobilność połączona w internecie

Integracja w internecie otwiera nowe możliwości rozwoju i doskonalenia pojazdów. Dzięki temu są one bezpieczniejsze, wygodniejsze i bardziej wydajne. Inteligentne łączenie użytkowników, pojazdów i usług w sieci sprawi, że kierowcy będą mogli czerpać jeszcze więcej radości z prowadzenia auta.

Zautomatyzowana jazda przyspiesza

Zautomatyzowana jazda przyspiesza

Autonomiczna jazda to temat, który fascynuje wszystkich – od inżynierów, przez media aż po użytkowników. Realizacja wizji samoprowadzących się pojazdów jest coraz bliższa. Dzięki innowacyjnej technice i know-how Bosch toruje drogę do zautomatyzowanej jazdy.

Samochody elektryczne – na szybkim pasie ruchu

Samochody elektryczne – na szybkim pasie ruchu

Wizja staje się rzeczywistością: na ulicach można zobaczyć coraz więcej pojazdów elektrycznych, od małych skuterów po samochody dostawcze i ciężarówki. Bosch wyznacza kierunki innowacji na wszystkich poziomach elektromobilności. Rozwija elektryczne układy napędowe i łączy pojazdy z infrastrukturą oraz inspirującymi usługami.

Automated Valet Parking

Automated Valet Parking

Zaparkuj auto za pomocą aplikacji. Koniec z wymagającym manewrowaniem i stresującą gimnastyką podczas parkowania samochodu. Teraz samochód zaparkuje sam. A to wszystko za sprawą pierwszej na świecie w pełni zautomatyzowanej funkcji parkowania, opracowanej przez firmy Bosch i Daimler.

IoT w Boschu