Przejdź do głównej zawartośc
Bosch w Polsce

Work #LikeABosch

Kariera w Bosch Polska

Dwoje pracowników siedzi przy jednym biurku przed swoimi monitorami podczas sesji zespołowego

Sprawdź nasze programy szyte na miarę

W Boschu każdy znajdzie miejsce dla siebie. Zapewniamy szerokie perspektywy i w razie potrzeby zmiany wewnątrz firmy. Dzięki pracy w globalnej organizacji, masz nieograniczone możliwości. Gwarantujemy, że z nami rozwiniesz skrzydła!

Wspólnie możemy więcej

Dla profesjonalistów

Twoje doświadczenie przyczynia się do rozwoju firmy! W świecie digitalizacji, mobilności i przemysłowych innowacji stawiamy na wdrażanie nowatorskich rozwiązań, które poprawiają jakość życia. Odkryj różnorodne obszary pracy na całym globie, korzystaj z atrakcyjnych systemów czasu pracy i bądź pewien pełnego wsparcia, które pomaga Ci rozwijać kompetencje. Razem zbudujmy lepszą przyszłość!

Zacznij karierę

Dla absolwentów

Rozpocznij karierę #LikeABosch! Jesteś po studiach i szukasz pierwszych ekscytujących wyzwań o globalnym zasięgu? Przeżyj intensywny start kariery, ucząc się od doświadczonych liderów zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Pracuj nad różnorodnymi projektami w wielu branżach w Grupie Bosch. Podejmij wyzwanie!

Kształtuj z nami przyszłość

Dla studentów

Buduj fundamenty jutra. Chcesz kształtować przyszłość, realizując swoje pomysły? Bosch to miejsce idealne! Otwieramy przed Tobą drzwi do różnych obszarów biznesu i pomagamy stawiać pierwsze kroki na ścieżce zawodowej. Dołącz na staż w Bosch i razem twórzmy lepsze jutro!

Pracuj w zawodach lepszej przyszłości!

Dzięki technologii tworzymy lepszą przyszłość. Ułatwiamy życie i zmieniamy oblicza całych branż: od motoryzacji i przemysłu przez transport, budownictwo i rozwiązania dla domu. Dołącz do nas!

Co oznacza pracować #LikeABosch?

Zobacz, jak rozumiemy rozwój, radość i inspirację!

Zobacz, czym zajmuje się ponad 1200 ekspertów IT w Warszawskiej siedzibie Bosch.

Bosch Digital w Polsce

Bosch Digital Polska tworzy ponad 1200 ekspertów kształtujących lepsze jutro! Ich misją jest kodowanie oraz tworzenie produktów, usług i rozwiązań, by cały czas polepszać i ułatwiać naszą szarą codzienność - zarówno w pracy, jak i w domu.

TEST RSV

Zakład produkcyjny w Mirkowie

Zgodnie z hasłem "Technologia bliżej nas", dostarczamy do samochodów kluczowy element systemu hamowania. To nie tylko kwestia bezpieczeństwa na drodze, to nasza misja, by technologia była zawsze na wyciągnięcie ręki!

Technologie przemysłowe

Technologie przemysłowe Bosch Rexroth

Nasze technologie sterowań i napędów to nie tylko siła i wydajność. To rewolucja w ruchu maszyn, bez względu na ich rozmiar! Zainspiruj się inteligentnymi systemami, łączącymi wirtualnie maszyny w fabryce przyszłości.

Zróżnicowana grupa trzyma szaliki z napisem „Join the Team“. Jedna osoba zaprasza obserwujących, aby dołączyli do grupy.

Work #LikeABosch – Aplikuj teraz

Udostępnij na: