Witamy w firmie Bosch

Grow. Enjoy. Inspire. Witamy w firmie Bosch.

Kariera w Bosch Polsce

Let's be remarkable.

Samochody jeżdżą autonomicznie, urządzenia komunikują się ze sobą, a domy stają się bardziej inteligentne. W firmie Bosch zmieniamy wizje w rzeczywistość, aby poprawić jakość życia ludzi na całym świecie.
Pracuj nad wielkimi rzeczami w miejscu, w którym możesz tworzyć coś niezwykłego: Technologię bliżej nas.

Nasz świat to cały świat

Bosch jest globalną marką. Nasze produkty i rozwiązania są wykorzystywane na każdym kontynencie. Dzięki temu jesteśmy w stanie dostosowywać się do lokalnych potrzeb — nie tracąc szerokiej perspektywy. Zostań częścią międzynarodowej organizacji i skorzystaj z szans, jakie daje globalny pracodawca.

Znajdź swoje miejsce w Bosch

Znajdź swoje miejsce

Przekształć swoje idee w przydatne technologie w jednym z 4 obszarów naszej działalności — mobility solutions, consumer goods, industrial technology lub energy and building technology. Z nami masz szansę na poprawienie jakości życia ludzi na całym świecie.

Tacy jesteśmy

To nas wyróżnia

Dlaczego warto pracować dla Boscha? Poznaj 8 powodów. Dołącz do nas, aby zmieniać wizje przyszłości w spektakularną technologię, która jest „bliżej nas”.

Programy szyte na miarę, szerokie perspektywy

Nie wiemy, o jakiej karierze myślisz. Ale wiemy, że u nas znajdziesz odpowiednie możliwości.

Wspólnie możemy więcej

Dla profesjonalistów

Tutaj Twoje doświadczenie ma przyszłość. W dziedzinie Internetu rzeczy, e-mobilności lub zrównoważonego budownictwa — w firmie Bosch będziesz częścią innowacyjnych rozwiązań, których celem jest poprawa jakości naszego życia. Oferujemy różnorodne obszary pracy na całym świecie, atrakcyjne modele czasu pracy i zapewniamy pełne wsparcie, jakie jest niezbędne do ciągłego rozwijania wiedzy.

Zacznij karierę

Dla absolwentów

Zacznij karierę z nami. Ukończyłeś z sukcesem studia i szukasz pierwszych wyzwań zawodowych, zapewniających globalne perspektywy? Dzięki naszemu programowi Junior Managers nauczysz się zarządzać projektami i zespołami. Rozpoczynając pracę w ramach tego programu będziesz uczył się różnych stylów zarządzania od liderów z Polski i zagranicy, realizując projekty dla różnych branż w grupie Bosch.

Kształtuj z nami przyszłość

Dla studentów

Buduj fundamenty jutra. Możesz nie wiedzieć jak, ale jedno jest pewne - chcesz kształtować przyszłość realizując swoje pomysły. W firmie Bosch dostajesz szansę wglądu w różne obszary działalności już na etapie studiów. Dołącz do nas w ramach stażu lub jako pracujący student i twórz z nami innowacje.

Logo Akademii Wynalazców

Dla młodych wynalazców

Prowadzimy programy edukacyjne dla dzieci i młodzieży, m.in. Akademię Wynalazców im. Roberta Boscha której celem jest popularyzacja kierunków technicznych jako dalszej ścieżki kształcenia wśród uczniów. Wierzymy, że w ten sposób przyczyniamy się do poprawy poziomu edukacji technicznej i promowania nowoczesnego szkolnictwa zawodowego w Polsce, wspierając jednocześnie ideę różnorodności.

Zobacz, czym zajmuje się ponad 200 ekspertów IT w Warszawskiej siedzibie Bosch.

Warsaw IT Competence Center

Zobacz czym zajmuje się ponad 200 ekspertów IT w Warszawskiej siedzibie Bosch.

TEST RSV

Zakład produkcyjny w Mikrowie

Zgodnie z naszym motto "Technologia bliżej nas", dostarczamy do samochodów ważną część systemu hamowania, od której zależy bezpieczeństwo użytkowników pojazdów i pozostałych uczestników ruchu.

Udostępnij na: