Przejdź do głównej zawartośc
Bosch w Polsce

Work #LikeABosch

Kariera w Bosch Polska

Dwoje pracowników siedzi przy jednym biurku przed swoimi monitorami podczas sesji zespołowego

Work #LikeABosch

W Bosch troszczymy się. O Was, o naszą firmę i o nasze środowisko. Składamy naszym pracownikom obietnicę, której dotrzymujemy: razem rozwijamy się, cieszymy się pracą i wzajemnie się inspirujemy. Dołącz do nas i poczuj różnicę.

TEST RSV

Zakład produkcyjny w Mirkowie

Zgodnie z naszym motto "Technologia bliżej nas", dostarczamy do samochodów ważną część systemu hamowania, od której zależy bezpieczeństwo użytkowników pojazdów i pozostałych uczestników ruchu.

Zobacz, czym zajmuje się niemal 1000 ekspertów IT w Warszawskiej siedzibie Bosch.

Warsaw IT Competence Center

Zobacz czym zajmuje się ponad 1000 ekspertów IT w Warszawskiej siedzibie Bosch.

Technologie przemysłowe

Technologie przemysłowe Bosch Rexroth

Nasze technologie sterowań i napędów zapewniają wydajność, moc i bezpiecznie wprawiają w ruch maszyny niezależnie od ich wielkości. Inspirujemy naszych klientów inteligentnymi rozwiązaniami systemowymi - od wirtualnie połączonych ze sobą maszyn do fabryki przyszłości. Dołącz do nas i pomóż nam wprawiać świat w ruch!

Co oznacza Pracuj #LikeABosch?

Zobacz, jak my rozumiemy rozwój, radość i inspirację.

Programy szyte na miarę, szerokie perspektywy

Choć nie wiemy, o jakiej karierze marzysz, to jesteśmy pewni, że u nas znajdziesz odpowiednie możliwości do realizacji tych marzeń.

Wspólnie możemy więcej

Dla profesjonalistów

Tutaj Twoje doświadczenie ma przyszłość. W zakresie digitalizacji i integracji z siecią, rozwiązań mobilnych lub przemysłowych - w firmie Bosch będziesz uczestniczyć w tworzeniu i realizacji innowacyjnych rozwiązań, których celem jest poprawa jakości życia . Oferujemy różnorodne obszary pracy na całym świecie, atrakcyjne systemy czasu pracy i zapewniamy pełne wsparcie, jakie jest niezbędne do ciągłego rozwijania kompetencji.

Zacznij karierę

Dla absolwentów

Zacznij karierę z nami. Ukończyłeś z sukcesem studia i szukasz pierwszych wyzwań zawodowych, zapewniających globalne perspektywy? Dzięki naszemu programowi Junior Managers nauczysz się zarządzać projektami i zespołami. Rozpoczynając pracę w ramach tego programu będziesz uczył się różnych stylów zarządzania od liderów z Polski i zagranicy, realizując projekty dla różnych branż w grupie Bosch.

Kształtuj z nami przyszłość

Dla studentów

Buduj fundamenty jutra.Możesz jeszcze nie wiedzieć jak, ale jedno jest pewne - chcesz kształtować przyszłość realizując swoje pomysły. W firmie Bosch będziesz mieć szansę obserwować różne obszary biznesu już na etapie studiów. Dołącz do nas w ramach stażu i twórz z nami innowacje.

Logo Akademii Wynalazców

Dla młodych wynalazców

Prowadzimy programy edukacyjne dla dzieci i młodzieży, m.in. Akademię Wynalazców im. Roberta Boscha której celem jest popularyzacja kierunków technicznych jako dalszej ścieżki kształcenia wśród uczniów. Wierzymy, że w ten sposób przyczyniamy się do poprawy poziomu edukacji technicznej i promowania nowoczesnego szkolnictwa zawodowego w Polsce, wspierając jednocześnie ideę różnorodności.

Shawn siedzi za biurkiem w pomieszczeniu biurowym.

Work #LikeABosch – Aplikuj teraz

Udostępnij na: