Przejdź do głównej zawartośc
Bosch w Polsce

Obszary pracy

Odkryj bogactwo możliwości rozwoju zawodowego, wyszukuj oferty pracy z całego świata i znajdź swoje miejsce w Bosch Polska!

Znajdź pracę w wielu obszarach

Obszary naszego biznesu są dopasowane do każdego!

Ruszamy na podbój świata jako niekwestionowani pionierzy w dziedzinie Internetu Rzeczy (IoT)! Jeśli masz ochotę być częścią rewolucji, gdzie innowacje są kluczem do przyszłości - dołącz do nas! Twórz przyszłość razem z nami!

Inżynieria

Inżynieria

Zapotrzebowanie na rewolucyjne systemy elektryczne i elektroniczne (E/E) w nowoczesnych pojazdach rośnie. Wraz z coraz większą ilością systemów w pokładowej sieci, istnieje ogromna potrzeba nie tylko utrzymania, ale i zrewolucjonizowania zarządzania rosnącym strumieniem danych. W Bosch Engineering, dołączysz do zespołu wprowadzającego nowoczesne rozwiązania mobilności i zapewniającego bezawaryjność napędów i komfortu dzisiejszych pojazdów. Przygotuj się na podróż w przyszłość motoryzacji!

Sztuczna Inteligencja Rzeczy (AIoT)

Sztuczna Inteligencja Rzeczy (AIoT)

Gdy sztuczna inteligencja (AI) zatacza kręgi w świecie produktów połączonych w sieć (IoT), rodzi się mnóstwo nowych możliwości - w domu, pracy i podróży. Właśnie dlatego skierowaliśmy nasze spojrzenie w jej kierunku. W Bosch, niemal co drugi z nas zajmuje się oprogramowaniem, jego doskonaleniem i rozwojem. Dołącz do naszej ekipy! Wprowadź swoje pomysły do gry, przyczyniaj się do postępu technicznego w dziedzinie Sztucznej Inteligencji Rzeczy i wywieraj pozytywny wpływ na życie ludzi. Wspólnie z nami kreuj zupełnie nowe rozwiązania!

Produkcja

Produkcja

Dzięki Przemysłowi 4.0 rewolucjonizujemy produkcję i logistykę! Tworzymy rozwiązania, które sprawiają, że maszyny potrafią się komunikować, a jednocześnie zwiększają tempo produkcji i poziom bezpieczeństwa. Jeżeli jesteś gotowy na przygodę z gromadzeniem, wizualizacją i analizą danych maszyn, procesów i czujników, dołącz do nas! Wspólnie kreujmy zupełnie nowy świat możliwości dla firm!

Obszary funkcjonalne w globalnej Grupie Bosch dziedzinie inżynierii, oprogramowania i technologii informacyjnej

Od inżynierii aplikacji i produkcji do sprzętu, IT i oprogramowania — Dołącz do globalnej Grupy Bosch. Zmieńmy wizję przyszłości w znaczącą technologię „bliżej nas"!

W dziale inżynierii aplikacji czeka na Ciebie rola architekta silników przyszłości! Będziesz odpowiadał za konfigurację sprzętu i oprogramowania, by silniki z wewnętrznym spalaniem osiągały najwyższe standardy wydajności i emisji. Twoje zadania to miks elektroniki, optymalizacji systemów zarządzania silnikiem, ustawiania parametrów w jednostkach sterujących, testowania prototypów i konstrukcji stanowisk do badania silników. Czeka Cię również współpraca z zespołem, od działu rozwoju oprogramowania po zakłady produkcyjne czy pomoc przy prezentacjach dla klientów. Razem tworzymy przyszłość!

W dziale produkcji czekają na Ciebie zadania związane z produkcją przyszłości! Jako architekt procesów, będziesz planować i optymalizować produkcję naszych wyrobów w jednej z innowacyjnych fabryk. Współpracując z zespołami inżynierów, skupisz się na jakości, kosztach i satysfakcji klienta. Będziesz inicjatorem nowych procesów, razem z działami takimi jak rozwój produktów, zakupy i logistyka. W roli planisty będziesz tworzyć sekwencje produkcyjne zgodne z najwyższymi standardami jakości i razem z logistyką. Zamówisz nowe maszyny, a jednocześnie zapewnisz, że każda z nich będzie gotowa do działania.

W dziale rozwoju sprzętu będziesz architektem elektronicznego świata! Będziesz nie tylko tworzyć projekty, ale także określać działanie, wygląd i specyfikacje komponentów elektrycznych. Rozwiniesz prototypy, moduły i platformy, korzystając z symulacji układów. Twoje projekty obejmą jednostki sterujące, układy cyfrowe i analogowe, zawsze dostosowane do konkretnych potrzeb klientów. Będziesz ściśle współpracować z wieloma obszarami, od inżynierii aplikacji i produkcji do badań i rozwoju oraz sprzedaży!

W dziale technologii informacyjnej czeka na Ciebie połączenie inżynierii, informatyki i biznesu! Tworzenie systemów informacyjnych, przetwarzanie danych, praca z oprogramowaniem i sprzętem to tylko wierzchołek góry lodowej. Będziesz kształtować przyszłość IT, dostosowując rozwiązania do indywidualnych potrzeb klientów i tworząc strategie dla systemów IT w różnych obszarach. Współpracując z kontrolingiem, finansami, ochroną i bezpieczeństwem danych oraz audytem wewnętrznym, będziesz pełnić rolę architekta danych. Wraz z działem sprzedaży będziesz pozyskiwać nowe projekty, a Twoje umiejętności analityczne i zarządzanie operacjami staną się kluczem do sukcesu!

W tym obszarze wcielasz się w rolę architekta kodu, tworząc magiczne rozwiązania programistyczne. Projektujesz i programujesz oprogramowanie, dbając o każdy detal związany z funkcjonalnością naszych produktów. We współpracy z zespołami od technologii komputerowej po inżynierię aplikacji, rozwój sprzętu i sprzedaż techniczną, tworzysz rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb użytkowników. Twoje umiejętności obejmują symulację i modelowanie architektury oprogramowania, rozwijanie projektów oraz wdrażanie i integrację oprogramowania w systemach elektronicznych. Ale to nie koniec! Walidacja, weryfikacja, kontrole jakości - to wszystko wchodzi w grę!

Obszary funkcjonalne w dziedzinie biznesu

Od księgowości i logistyki przez rozwiązania IT aż po marketing i sprzedaż - w Bosch otwieramy przed Tobą drzwi do wielu fascynujących światów. Odkryj wszystkie możliwości, jakie czekają na Ciebie w naszym zespole!

W dziale marketingu tworzymy historię! Współpracując z działami wewnątrz firmy, przygotowujemy skuteczne strategie rozwoju i promocji produktów czy usług. Wiesz, że Twoje decyzje kształtują sposób, w jaki ludzie postrzegają nasze marki, dlatego aktywnie analizujesz nowe obszary działalności, rozwijasz optymalne strategie cenowe i śmiało eliminujesz bariery zakupowe. Twoja misja? Stawiać klientów i ich oczekiwania w centrum każdego kroku, jaki podejmujemy. Razem budujemy doświadczenia, które zostaną w pamięci!

W świecie sprzedaży technicznej, tworzysz trwałe relacje z naszymi klientami OEM! Twoje kontakty sięgają obszarów zakupów, rozwoju, zarządzania projektami i zapewniania jakości. Nie tylko udzielasz wsparcia technicznego i komercyjnego w bieżących projektach, ale także nawiązujesz relacje z nowymi przedsiębiorstwami. Jako strateg sprzedaży, nie tylko rozwijasz strategie dla zespołu, ale też zarządzasz cenami i jakością dla konkretnych produktów, systemów lub usług. Twoje działania są zgrane i precyzyjne. Współpracujesz ściśle z kontrolingiem, zakupami, marketingiem, badaniami i rozwojem oraz zarządzaniem. Jako negocjator dbasz o interesy naszych klientów.

W dziale sprzedaży komercyjnej odpowiadasz za sukces na konkretnym rynku. Zarządzasz finansami, osiągasz cele sprzedażowe i zyski. Bez względu na to czy kierujesz zespołem czy działasz sam, tworzysz strategie, negocjujesz kontrakty, dbasz o logistykę i pozyskujesz nowych klientów. Monitorujesz rynek, budujesz relacje, prezentujesz firmę na różnych platformach. Współpracujesz z innymi działami w analizie potrzeb klientów, wsparciu sprzedaży nowych produktów i rozwiązaniu wszelkich problemów budżetowych.

W dziale sprzedaży przemysłowej pozyskujesz klientów, doradzasz im z pasją, zarządzasz kluczowymi rachunkami i odpowiadasz za całość projektów — od oferty po wsparcie posprzedażowe. Śledzisz rynek i trendy oraz analizujesz nowe szanse. Negocjujesz, koordynujesz projekty, wspierasz marketing, a także szkolisz dystrybutorów i sprzedawców. Masz wpływ na sukces sprzedaży!

W dziale zakupów szukamy doskonałych partnerów! Tworzymy listę niezawodnych dostawców, dbamy o jakość i konkurencyjne ceny. Twoim zadaniem jest optymalizacja dostaw, budowanie relacji na nowych rynkach i rozwiązywanie problemów. Współpracujesz z działami wewnętrznymi, prowadzisz negocjacje i realizujesz strategie zakupowe. Jesteś kluczem do sukcesu naszych dostaw i efektywnego zarządzania zakupami!

W Bosch to ludzie są sercem firmy! Dział HR pełni dwie kluczowe role. Z jednej strony, jako miękki HR, skupiamy się na rekrutacjach, employer brandingu oraz rozwijaniu potencjału pracowników. Z drugiej strony, jako twardy HR, dbamy o sprawy związane z kadrami, zapewniając terminowe wypłaty i korzystne benefity. Nasz zespół jest zgraną drużyną, współpracującą z każdym obszarem firmy!

Nasz dział organizacyjny to serce biura. Współpracujemy z dostawcami, pilnujemy przepisów BHP oraz PPOŻ, a dzięki bliskiej relacji z sekretariatami działów, błyskawicznie reagujemy na potrzeby biznesu. Tutaj organizacja to sztuka, a bezpieczeństwo to priorytet!

W dziale komunikacji korporacyjnej i PR, odgrywasz kluczową rolę w kreowaniu wizerunku firmy - zarówno wewnętrznie, jak i na zewnątrz. Dostarczasz najnowsze informacje współpracownikom, przekazujesz strategiczne komunikaty, a na zewnątrz dbasz o pozytywny obraz firmy. Informujesz media o istotnych wydarzeniach, budujesz sieć kontaktów i utrzymujesz relacje z klientami, partnerami biznesowymi i dziennikarzami. W ścisłej współpracy z zarządem i różnymi działami firmy koordynujesz pracę dostawców usług na przykład takich jak agencje PR i Social Media.

W dziale rachunkowości zarządczej i controllingu Twój główny cel to dostarczanie kompletnych informacji zespołowi zarządzającemu, umożliwiających strategiczne decyzje biznesowe. Twój wkład obejmuje miesięczne przygotowywanie rozliczeń zarządczych, zestawień zysków i strat, kompilowanie planu budżetu oraz regularne aktualizowanie prognoz, by uwzględniały wszelkie zmiany w wydajności biznesowej. W obszarze księgowości finansowej, dbasz o publikowanie oświadczeń finansowych zgodnie z zasadami i regulacjami, zapewniając terminowe płatności i bieżący obieg dokumentów

Jeden cel dla wszystkich sektorów: tworzenie przyszłości

Bosch jest liderem w dziedzinie technologii i usług. Zobacz, w których obszarach możesz tworzyć nowe techniczne kamienie milowe.

Odkryj nowe miejsce pracy

Rozejrzyj się i zobacz, jak wygląda Twoje nowe otoczenie jeszcze przed rozpoczęciem pracy.

Zróżnicowana grupa trzyma w powietrzu szaliki z napisem “Join the Team” i wskazuje na puste krzesło biurowe.

Nasze rynki pracy na świecie

Bosch jest globalną marką, dlatego możesz zaplanować swoją karierę z nami w dowolnym miejscu na świecie. Zobacz, jakie oferujemy stanowiska na całym świecie i znajdź pracę, która najlepiej do Ciebie pasuje.

Zróżnicowana grupa trzyma szaliki z napisem „Join the Team“. Jedna osoba zaprasza obserwujących, aby dołączyli do grupy.

Work #LikeABosch – Aplikuj teraz

Udostępnij na: