Przejdź do głównej zawartośc
Bosch w Polsce

Uczniowie i studenci

W Mirkowie możesz znaleźć dla siebie miejsce.

Witamy w firmie Bosch

Szanse na rozwój kariery

Jesteśmy zakładem, który chętnie nawiązuje współpracę z uczniami, studentami oraz uczelniami zawodowymi i wyższymi we Wrocławiu.

We współpracy z Centrum Kształcenia Praktycznego realizujemy projekty Weź Kurs na Staż! i Manufaktura Fachowców, których celem jest podniesienie efektywności kształcenia zawodowego we wrocławskich szkołach zawodowych.

W Lotniczych Zakładach Naukowych, objęliśmy patronatem klasę w zawodzie technik mechatronik (Klasa Patronacka). Uczniowie tej klasy uczestniczą w zajęciach teoretycznych, jak i praktycznych, organizowanych na terenie naszego zakładu. Nasi najlepsi inżynierowie prowadzą je w formie warsztatowej. Taka współpraca niesie obopólne korzyści - wierzymy, że kształcenie dualne i ścisła współpraca z uczelniami pozwoli nam w przyszłości pozyskać najlepszych kandydatów do pracy, którzy będą się wyróżniać nie tylko teoretycznym, ale również praktycznym (dostosowanym do potrzeb firmy) przygotowaniem do zawodu.

W ramach Studiów Przemiennych współpracujemy z Politechniką Wrocławską oraz z Wyższą Szkołą Bankową.

Z Politechniką Wrocławską realizujemy również Projekty Zespołowe czyli trójstronną współpracę grup studenckich, pracowników naukowych PWr oraz przedstawicieli przedsiębiorstwa. Nasi inżynierowie mają praktyczny wkład i udział w definiowaniu tematów projektów, udzielają konsultacji eksperckich, sprawują wspólny nadzór merytoryczny nad ich realizacją. Zaangażowanie w projekty daje nam możliwość bezpośredniego kontaktu z przyszłymi pracownikami i oddziaływania na przebieg procesu ich kształcenia.

Jeśli jesteś zainteresowany rozwojem i podnoszeniem swoich kompetencji w trakcie studiów, dodatkowo cechuje Cię zaangażowanie i przedsiębiorczość, w zakładzie w Mirkowie możesz znaleźć dla siebie miejsce. U nas możesz rozwijać się w takich obszarach jak:

  • Produkcja i montaż;
  • Utrzymanie ruchu;
  • R&D Automotive;
  • Logistyka;
  • Jakość;
  • Lean Manufacturing & Logistics;
  • Kontroling finansowy i HR i Administracja.
Poszukujemy studentów m.in. z kierunków Mechatronika, Mechanika i Budowa Maszyn, Automatyka i Robotyka czy Zarządzanie i Inżynieria Produkcji. Oferujemy płatne praktyki i zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia. Preferujemy współpracę w zakresie max. 120h/miesięcznie i na okres dłuższy niż 6 m-cy. Informację o aktualnych rekrutacjach na praktyki znajdziesz na Swojej uczelni, w Biurach Karier, oraz w sekcji "Oferty Pracy".

Udostępnij na: