Przejdź do głównej zawartośc
Bosch w Polsce

Współpraca i przywództwo

Inspirujmy się nawzajem. Inspirujmy się do tworzenia rozwiązań poprawiających nasze życie, pozostając wiernymi swoim wartościom i tworząc przyszłość.

Zespół pracowników o różnej płci i kolorze skóry wspólnie wesoło pozuje w sali konferencyjnej pełnej karteczek samoprzylepnych.

W firmie Bosch cenimy wartości.

Każdy jest inny - i to nam się podoba. Zainspiruj się miejscem, w którym możesz być sobą i wykorzystaj możliwości, jakie daje nasza obecność na całym świecie. Współpraca, otwartość, szacunek i zaufanie - to wartości firmy Bosch.

W firmie Bosch cenimy wartości. Nasza kultura opiera się na wartościach wskazanych przez naszego założyciela, Roberta Boscha: wzajemnym szacunku, uczciwości, otwartości, zaufaniu, odpowiedzialności oraz skupieniu na rozwiązaniach. Dotrzymujemy słowa i jesteśmy dumni z bycia częścią firmy Bosch. To więcej niż tylko retoryka zarządzania, to prawdziwa wzajemna inspiracja. W ankietach potwierdza to ponad 80 % naszych pracowników.

Naszym celem jest poprawa jakości życia i tworzenie lepszego świata, teraz i w przyszłości. Tak jak zróżnicowane są nasze działania, tak różnorodni są nasi pracownicy. Suma indywidualności to źródło nowych pomysłów, a w dalszej perspektywie nowych technologii. Tak szerokie grono pracowników firmy Bosch umożliwia dzielenie się swoją wiedzą i doświadczeniem z osobami z całego świata, wymianę pomysłów oraz uczenie się od siebie nawzajem - w obrębie interdyscyplinarnych zespołów, podczas realizacji projektów globalnych, a także w wolnym czasie.

Nasi byli pracownicy to również wspaniałe źródło wsparcia i inspiracji. "Bosch Management Support" to przestrzeń umożliwiająca międzypokoleniową wymianę doświadczeń i wiedzy z ekspertami, którzy przeszli już na emeryturę. Różnorodność to nasz klucz do sukcesu, silnie zakorzeniony w naszej kulturze.

Wdrażamy przywództwo na nowych zasadach. W firmie Bosch wierzymy, że każdy z nas pełni rolę lidera. Innymi słowy: WE LEAD Bosch.

"Przywództwo" postrzegamy z trzech kluczowych perspektyw: każdy pracownik jest przywódcą dla siebie, wielu z nich przewodzi zespołom, a wszyscy jesteśmy współodpowiedzialni za naszą organizację. Zasady "We LEAD Bosch" to dziesięć zdań, które podsumowują nasz styl przywództwa i współpracy. Nasza wizja brzmi następująco: wszyscy pracownicy dzielą się swoim doświadczeniem i pasją, starając się wprowadzać zmiany na korzyść firmy Bosch, zgodnie z naszą misją "Technologia bliżej nas". Oznacza to radość z pracy, wnoszenie do organizacji specjalistycznej wiedzy; jednoczesny rozwój osobisty i budowanie zespołu; wysoką efektywność - z Tobą za sterami.

Bosch zmienia życie

Cenimy zarówno nasz biznes jak i nasze środowisko. Opierając się na naszych charytatywnych fundamentach, tworzymy technologię poprawiającą życie ludzi i wspieramy inicjatywy społeczne i środowiskowe. W trwały sposób kształtujemy przyszłość świata dzięki innowacyjnym, inteligentnym i przynoszącym korzyści rozwiązaniom.

Inspiracje Bosch – W skrócie

Długoterminowe wartości

Różnorodność w praktyce

Wsparcie ze strony przełożonych

Niezależność finansowa i odpowiedzialność społeczna

Ugruntowana strategia zrównoważonego rozwoju

Siła napędowa innowacji

Zróżnicowana grupa trzyma szaliki z napisem „Join the Team“. Jedna osoba zaprasza obserwujących, aby dołączyli do grupy.

Work #LikeABosch – Aplikuj teraz

Udostępnij na: