Przejdź do głównej zawartośc
Bosch w Polsce

Współpraca i przywództwo

Każdego dnia inspirujemy się nawzajem do tworzenia nowych rozwiązań, które ułatwią nasze życie. Razem tworzymy przyszłość, pozostając wiernymi naszym wartościom.

Zespół pracowników o różnej płci i kolorze skóry wspólnie wesoło pozuje w sali konferencyjnej pełnej karteczek samoprzylepnych.

W firmie Bosch cenimy wartości

Każdy jest inny - to nam się podoba! Zainspiruj się miejscem, w którym możesz być sobą i wykorzystaj możliwości, jakie daje nasza obecność na całym świecie. Współpraca, otwartość, szacunek i zaufanie - to wartości firmy Bosch.

Nasza kultura opiera się na wartościach założyciela firmy, Roberta Boscha. Kierujemy się szacunkiem do siebie, uczciwością, otwartością, zaufaniem, odpowiedzialnością i skupiamy się na rozwiązaniach. Nie rzucamy słów na wiatr i słuchamy swoich potrzeb, żeby wszystkim pracowało się przyjemnie i komfortowo.

Jednym z naszych celów jest poprawa jakości naszego życia codziennego i tworzenie lepszego świata zgodnie z naszym motto: Invented for life (Technologia "bliżej nas"). Staramy się budować zróżnicowane zespoły. Różnorodność to nowe pomysły, a nowe pomysły prowadzą do innowacji! Każdego dnia uczymy się od siebie, realizując lokalne i globalne projekty.

Jesteśmy przekonani, że każdy z nas ma w sobie cechy lidera.

Na kierowanie zespołem patrzymy z różnych perspektyw. Każdy pracownik jest liderem samego siebie, sami znamy nasze granice i możliwości. Wielu dodatkowo przewodzi zespołom, ale wszyscy razem tworzymy organizację.

Technologia "bliżej nas"

Jako Grupa Bosch pracujemy nad tym, aby dostarczać produkty i rozwiązania, które realnie poprawiają jakość życia ludzi na całym świecie. Sam sukces komercyjny nie wystarczy. Chcemy wnieść cenny wkład w życie społeczeństwa, a tym samym pomóc uczynić świat odrobinę lepszym.

Inspiracje Bosch – W skrócie

Wartości wspierające lepszą przyszłość

Różnorodność na co dzień

Wsparcie ze strony przełożonych

Odpowiedzialność społeczna

Zrównoważony rozwój

Siła napędowa innowacji

Zróżnicowana grupa trzyma szaliki z napisem „Join the Team“. Jedna osoba zaprasza obserwujących, aby dołączyli do grupy.

Work #LikeABosch – Aplikuj teraz

Udostępnij na: