Przejdź do głównej zawartośc
Bosch w Polsce

Bosch jako pracodawca

Poznaj naszą ofertę i zobacz, co gwarantujemy pracownikom.

W Bosch troszczymy się. O Was, o naszą firmę i o nasze środowisko.

Dwóch pracowników gra w piłkarzyki z robotem Bosch Rexroth APAS.

Zmieniajmy wizje w rzeczywistość. W Bosch kształtujemy przyszłość, tworząc wysokiej jakości technologie i usługi, które wzbudzają entuzjazm i wzbogacają życie ludzi. Obszary naszej działalności są tak samo różnorodne, jak nasze wyjątkowe zespoły. To kreatywność naszego zespołu jest kluczem do innowacji w obszarze digitalizacji i integracji z siecią, rozwiązań mobilnych lub przemysłowych. Nasza odpowiedzialność wykracza daleko poza działalność biznesową. Jesteśmy niezależni od giełd papierów wartościowych i związani z celem Fundacji Roberta Boscha; nasz sukces przynosi bezpośrednie korzyści społeczeństwu, środowisku i przyszłym pokoleniom. Składamy naszym pracownikom obietnicę, której dotrzymujemy: razem rozwijamy się, cieszymy się pracą i wzajemnie się inspirujemy. Dołącz do nas i poczuj różnicę.

Pracuj #LikeABosch

Co oznacza Pracuj #LikeABosch?

Zobacz, jak my rozumiemy rozwój, radość i inspirację.

Nasze korzyści

Oferujemy Tobie szereg atrakcyjnych korzyści. Poznaj kilka przykładów naszych ofert. Porozmawiaj z zespołem rekrutacji lub ze swoim kierownikiem, żeby poznać swój indywidualny pakiet benefitów.

Rozwój kompetencji

Jedna firma – wiele możliwości rozwoju kariery

Międzynarodowa współpraca i rozwój

Atrakcyjne wynagrodzenie

Elastyczny czas pracy

Interdyscyplinarne zespoły

Różnorodność w praktyce

Wsparcie ze strony przełożonych

Fundacja non-profit

Zróżnicowana grupa trzyma szaliki z napisem „Join the Team“. Jedna osoba zaprasza obserwujących, aby dołączyli do grupy.

Work #LikeABosch – Aplikuj teraz

Udostępnij na: