Przejdź do głównej zawartośc
Bosch w Polsce

Twoje pierwsze kroki w Bosch

Zacznij zdobywać doświadczenie tak, jak chcesz - Bosch oferuje wiele możliwości i idealny początek kariery.

Dwoje pracowników siedzi przy jednym biurku i stuka się kubkami z nadrukiem pięści, wskutek czego powstaje efekt popularnego przybijania żółwika.

Zacznij karierę

Otwórz drzwi do swojej przyszłości i rozwiń skrzydła z Grupą Bosch! Jesteśmy jedną z najbardziej zróżnicowanych globalnych organizacji na świecie. Czekają Cię motywujące wyzwania i wyjątkowe perspektywy!

Wspólnie możemy więcej

Staże

Na stażu uczestniczysz w rzeczywistych projektach i pełnisz odpowiedzialne role, zdobywając cenne wskazówki od doświadczonych ekspertów. Poznajesz tajniki funkcjonowania dużego przedsiębiorstwa, odkrywasz różne style zarządzania, jednocześnie rozwijając swoje pasje!

Pracujący studenci

Pracujący studenci

Podczas stażu uczestniczysz w ciekawych projektach. Zdobywasz praktyczne doświadczenie, które umożliwi Ci wybranie ścieżki kariery.

Dowiedz się więcej o stażach w Bosch

Możesz połączyć studia z karierą, rozwijając swoje pasje i umiejętności. Dowiedz się więcej o stażach w Bosch!

Każda osoba z aktualnym statusem studenta może być stażystą w Bosch. Poszukujemy osób, które są samodzielne i odpowiedzialne, lubią się uczyć i entuzjastycznie podchodzą do wyzwań. Pracujemy w języku angielskim, dlatego wymagamy bardzo dobrej znajomości tego języka. Z racji tego, że nasza centrala jest w Niemczech, język niemiecki będzie dodatkowym atutem.

Stażyści w Bosch otrzymują odpowiedzialne zadania, dzięki którym rozwijają swoje umiejętności nabyte w toku studiów. W zależności od tego, w którym dziale odbywa się staż, dowiesz się, jak wygląda marketing, sprzedaż, IT, HR lub księgowość w międzynarodowej organizacji. Najważniejsze jest to, że te zadania są ambitne i powiązane z projektami i celami działów.

To od Ciebie zależy, w jakich dniach będziesz pracował. Możesz dopasować swoje godziny pracy do planu zajęć. Już na rozmowie rekrutacyjnej możesz ustalić z rekruterem swoją dyspozycyjność.

Praktykanci i stażyści biorą udział w naszych imprezach firmowych oraz otrzymują różne benefity np. Kartę Lunch Pass Sodexo.

Staż możesz odbyć w naszym biurze w Warszawie oraz w fabrykach w Mirkowie i Goleniowie.

Tak, studenci otrzymują wynagrodzenie godzinowe za wykonywane zadania.

Zależy nam na długotrwałej współpracy, dlatego nasze staże trwają od pół roku do dwóch lat.

Prześlij proszę swoje CV na adres rekrutacja@pl.bosch.com z informacją o tym, czego chciałbyś się nauczyć. Odezwiemy się do Ciebie, jak tylko będziemy mieli dla Ciebie ciekawą propozycję.

Kontakt

Kogo szukamy?

Twoja osobowość to nasz atut. Poszukujemy osób dociekliwych i kreatywnych, które kwestionują status quo i nie boją się nowych wyzwań. Osób, które cieszy praca w różnorodnym środowisku, kierujących się tymi samymi wartościami, które dumnie wyznaje Bosch. Razem rozwijamy się, czerpiemy radość z pracy i nawzajem się inspirujemy. Dołącz do nas i poczuj różnicę. Work #LikeABosch

Ekomoniczna i społeczna rola różnorodności nabiera obecnie szczególnego znaczenia. W procesie transformacji cyfrowej powinno uczestniczyć więcej kobiet, zwłaszcza w branżach opartych na innowacjach.

Filiz Albrecht, członkini zarządu i dyrektor działu relacji branżowych spółki Robert Bosch GmbH
Zróżnicowana grupa trzyma szaliki z napisem „Join the Team“. Jedna osoba zaprasza obserwujących, aby dołączyli do grupy.

Work #LikeABosch – Aplikuj teraz

Udostępnij na: