Przejdź do głównej zawartośc
Bosch w Polsce

Twoje pierwsze kroki w Bosch

Zacznij zdobywać doświadczenie tak, jak chcesz - Bosch oferuje wiele możliwości idealny początek karieru.

Dwoje pracowników siedzi przy jednym biurku i stuka się kubkami z nadrukiem pięści, wskutek czego powstaje efekt popularnego przybijania żółwika.

Zacznij karierę

Kończysz szkołę lub studia? U nas znajdziesz odpowiednie możliwości na start. Grupa Bosch to jedna z najbardziej zróżnicowanych globalnych organizacji. W naszych filiach i regionalnych oddziałach na świecie czekają na Ciebie motywujące wyzwania i wyątkowe perspektywy.

Wspólnie możemy więcej

Staże

Zaangażuj się bezpośrednio w pracę naszego zespołu i zdobądź praktyczne doświadczenie związane z Twoim wykształceniem. Jako stażysta będzie pracować przy realnych projektach i odpowiedzialnych zadaniach, ucząc się najlepszych praktyk od doświadczonych ekspertów. Dowiesz się, jak funkcjonuje duże przedsiębiorstwo i poznasz różne style zarządzania, jednocześnie realizując swoje pasje.

Pracujący studenci

Pracujący studenci

Jako pracujący student możesz uczestniczyć w fascynujących projektach — dołącz do wybranego projektu i wesprzyj go w kilku istotnych fazach. Zdobędziesz praktyczne doświadczenie, które umożliwi Ci wybranie potencjalnej dziedziny kariery w przyszłości. Jeśli będziesz chcieć dołączyć do firmy Bosch później, z pewnością będziemy o Tobie pamiętać.

Szanse dla Ciebie jako studenta

Skorzystaj z możliwości odkrycia firmy Bosch w trakcie studiów i sprawdź, co Ci najbardziej pasuje. Zapewnimy Tobie odpowiedni start w przyszłość.

Dowiedz się o stażach w Bosch

Możesz połączyć studia z kariera, rozwijając swoje pasje i umiejętności. Dowiedz się więcej o stażach w Bosch.

Zacznij karierę w Bosch jako absolwent

Dołącz do prestiżowego programu Juniors Manager Program i rozwiń swój potencjał.

Program Junior Managers

90 procent menadżerów w Bosch pochodzi z naszych własnych szeregów. Jedną z przyczyn jest program Junior Managers skierowany do absolwentów. W trakcie programu razem z Twoim mentorem przygotujesz się do podejmowania zadań menadżerskich w naszej firmie. Od lat znamy czynniki, które decydują o sukcesie przedsiębiorstwa: praktyczna orientacja, treści dostosowane do potrzeb i koncentracja wykraczająca poza granice kraju. Nauczysz się je stosować razem z nami.

Program Junior Managers

Dowiedz się, czy Junior Managers Program jest dla Ciebie!

Poznaj odpowiedzi na najbardziej popularne pytania dotyczące międzynarodowego programu managerskiego Bosch.

Kontakt

Kogo szukamy?

Twoja osobowość to nasz atut. Poszukujemy osób dociekliwych i kreatywnych, które kwestionują status quo i nie boją się nowych wyzwań. Osób, które cieszy praca w różnorodnym środowisku, kierujących się tymi samymi wartościami, które dumnie wyznaje Bosch. Razem rozwijamy się, czerpiemy radość z pracy i nawzajem się inspirujemy. Dołącz do nas i poczuj różnicę. Work #LikeABosch

Ekomoniczna i społeczna rola różnorodności nabiera obecnie szczególnego znaczenia. W procesie transformacji cyfrowej powinno uczestniczyć więcej kobiet, zwłaszcza w branżach opartych na innowacjach.

Filiz Albrecht, członkini zarządu i dyrektor działu relacji branżowych spółki Robert Bosch GmbH
Shawn siedzi za biurkiem w pomieszczeniu biurowym.

Work #LikeABosch – Aplikuj teraz

Udostępnij na: