Przejdź do głównej zawartośc
Bosch w Polsce

Twoje pierwsze kroki w Bosch

Zacznij zdobywać doświadczenie tak, jak chcesz - Bosch oferuje wiele możliwości idealny początek karieru.

Dwoje pracowników siedzi przy jednym biurku i stuka się kubkami z nadrukiem pięści, wskutek czego powstaje efekt popularnego przybijania żółwika.

Zacznij karierę

Kończysz szkołę lub studia? U nas znajdziesz odpowiednie możliwości na start. Grupa Bosch to jedna z najbardziej zróżnicowanych globalnych organizacji. W naszych filiach i regionalnych oddziałach na świecie czekają na Ciebie motywujące wyzwania i wyątkowe perspektywy.

Wspólnie możemy więcej

Staże

Zaangażuj się bezpośrednio w pracę naszego zespołu i zdobądź praktyczne doświadczenie związane z Twoim wykształceniem. Jako stażysta będzie pracować przy realnych projektach i odpowiedzialnych zadaniach, ucząc się najlepszych praktyk od doświadczonych ekspertów. Dowiesz się, jak funkcjonuje duże przedsiębiorstwo i poznasz różne style zarządzania, jednocześnie realizując swoje pasje.

Pracujący studenci

Pracujący studenci

Jako pracujący student możesz uczestniczyć w fascynujących projektach — dołącz do wybranego projektu i wesprzyj go w kilku istotnych fazach. Zdobędziesz praktyczne doświadczenie, które umożliwi Ci wybranie potencjalnej dziedziny kariery w przyszłości. Jeśli będziesz chcieć dołączyć do firmy Bosch później, z pewnością będziemy o Tobie pamiętać.

Szanse dla Ciebie jako studenta

Skorzystaj z możliwości odkrycia firmy Bosch w trakcie studiów i sprawdź, co Ci najbardziej pasuje. Zapewnimy Tobie odpowiedni start w przyszłość.

Dowiedz się o stażach w Bosch

Możesz połączyć studia z kariera, rozwijając swoje pasje i umiejętności. Dowiedz się więcej o stażach w Bosch.

Kto może być stażystą w Bosch?

Każda osoba do 26 roku życia, która ma aktualny status studenta może być stażystą w Bosch. Poszukujemy osób, które są samodzielne i odpowiedzialne, lubią się uczyć i entuzjastycznie podchodzą do wyzwań. Pracujemy w języku angielskim, dlatego wymagamy bardzo dobrej znajomości tego języka. Z racji tego, że nasza centrala jest w Niemczech, język niemiecki będzie dodatkowym atutem.

Jakie zadania zlecane są stażystom?

Stażyści w Bosch otrzymują odpowiedzialne zadania, dzięki którym rozwijają swoje umiejętności nabyte w toku studiów. W zależności od tego, w którym dziale odbywa się staż, można zobaczyć, jak wygląda marketing, sprzedaż, IT, HR lub księgowość w międzynarodowej organizacji. Obszary naszych działań handlowych to: termotechnika, systemy bezpieczeństwa i rynek części samochodowych na rynku wtórnym, elektronarzędzia. Najważniejsze, że te zadania są ambitne i powiązane z projektami i celami działów.

Jak mogę połączyć karierę i studia?

To od Ciebie zależy, w jakich dniach będziesz pracował. Możesz też dopasować swoje godziny pracy do planu zajęć. Rozmowa rekrutacyjna to świetna okazja, żeby porozmawiać o swojej dyspozycyjności.

Jakie są dodatkowe korzyści ze stażu w Bosch?

Nasi praktykanci i stażyści biorą udział w naszych imprezach firmowych, mają zniżkę w naszej kantynie, a dwa razy w tygodniu mogą delektować się owocami w biurze.

Gdzie odbywają się staże?

Nasze staże proponujemy w naszym biurze w Warszawie oraz w fabrykach w Mirkowie i Goleniowie.

Czy nasze staże są płatne?

Tak, studenci otrzymują wynagrodzenie godzinowe za wykonywane zadania.

Jak długo trwają staże?

Zależy nam na długotrwałej współpracy, dlatego nasze staże trwają od pół roku do dwóch lat.

Nie znalazłem oferty stażu dla siebie, co w takiej sytuacji?

Prześlij proszę swoje CV na adres rekrutacja@pl.bosch.com z informacją o tym, czego chciałbyś się nauczyć. Odezwiemy się do Ciebie, jak tylko będziemy mieli dla Ciebie ciekawą propozycję.

Zacznij karierę w Bosch jako absolwent

Dołącz do prestiżowego programu Juniors Manager Program i rozwiń swój potencjał.

Program Junior Managers

90 procent menadżerów w Bosch pochodzi z naszych własnych szeregów. Jedną z przyczyn jest program Junior Managers skierowany do absolwentów. W trakcie programu razem z Twoim mentorem przygotujesz się do podejmowania zadań menadżerskich w naszej firmie. Od lat znamy czynniki, które decydują o sukcesie przedsiębiorstwa: praktyczna orientacja, treści dostosowane do potrzeb i koncentracja wykraczająca poza granice kraju. Nauczysz się je stosować razem z nami.

Program Junior Managers

Dowiedz się, czy Junior Managers Program jest dla Ciebie!

Poznaj odpowiedzi na najbardziej popularne pytania dotyczące międzynarodowego programu managerskiego Bosch.

Kto może przyłączyć się do Junior Managers Program?

Program manadżerski firmy Bosch jest proponowany osobom, które właśnie kończą lub ukończyły studia, ale jednocześnie mają mniej niż 5 lat (sumarycznie) doświadczenia zawodowego. Kolejnym kryterium jest spędzienie min. 6 miesięcy za granicą, np. na programie Erasmus. Ostatnim warunkiem jest świetna znajomość języka polskiego i angielskiego. Przychylnym okiem patrzymy na kandydatów, którzy w swoim życiu podjęli już kroki w celu sprawdzenia się w roli koordynatora lub kierownika.

Kiedy rusza rekrutacja?

Rerkutacja na program JMP odbywa się zwykle raz w roku i ogłaszana jest z dużym wyprzedzeniem. Aby jej nie przeoczyć, śledź nasze ogłoszenia na stronie i na facebooku. Możesz też zostawić nam swoje CV, wysyłając je na mail rekrutacja@pl.bosch.com, w temacie wpisując "Junior Managers Program".

Czy mogę rozpocząć Junior Managers Proram, jeśli obecnie pracuję lub odbywam staż w Bosch?

Niestety nie, ten program dedykujemy osobom, które nigdy nie pracowały w Bosch. Dla naszych pracowników przewidzieliśmy inne okazje do rozwoju umiejętności.

Które oddziały oferują Junior Managers Program?

Program realizowany jest przez oddziały w Warszawie i Mirkowie.

Czy Junior Managers Program to staż?

Nie, Junior Managers Program to specjalny program manadżerski. Osobom realizującym program oferujemy umowę o pracę na czas nieokreślony oraz pełen pakiet benefitów. Zależy nam, aby osoby, które zrealizują program JMP zostaną z nami na dłużej.

Potrzebujesz wsparcia w ramach aplikowania?

Joanna Wojdan-Liszewska
Employer Branding Expert

Kogo szukamy?

Twoja osobowość to nasz atut. Poszukujemy osób dociekliwych i kreatywnych, które kwestionują status quo i nie boją się nowych wyzwań. Osób, które cieszy praca w różnorodnym środowisku, kierujących się tymi samymi wartościami, które dumnie wyznaje Bosch. Razem rozwijamy się, czerpiemy radość z pracy i nawzajem się inspirujemy. Dołącz do nas i poczuj różnicę. Work #LikeABosch

Ekomoniczna i społeczna rola różnorodności nabiera obecnie szczególnego znaczenia. W procesie transformacji cyfrowej powinno uczestniczyć więcej kobiet, zwłaszcza w branżach opartych na innowacjach.

Filiz Albrecht, członkini zarządu i dyrektor działu relacji branżowych spółki Robert Bosch GmbH
Shawn siedzi za biurkiem w pomieszczeniu biurowym.

Work #LikeABosch – Aplikuj teraz

Udostępnij na: