Przejdź do głównej zawartośc
Bosch w Polsce

Nasza kultura i korzyści

Doświadczajmy więcej radości! Cieszmy się równowagą między życiem osobistym i zawodowym oraz benefitami, które nas motywują. Pracuj #LikeABosch

Grupa pracowników w duchu świetnej zabawy podnosi innego pracownika i świętuje jakieś jego osiągnięcie.

W firmie Bosch dopasujesz pracę do Twojego stylu życia.

Każdy ma w życiu swój własny cel. Może on dotyczyć nowych wyzwań zawodowych, szkoleń i rozwoju, ale też czasu dla rodziny, przyjaciół czy hobby. Niezależnie od Twoich celów - jesteśmy elastyczni.

Archimedes dokonał jednego z najważniejszych odkryć podczas kąpieli. Wiemy, że dobre pomysły mogą przyjść do głowy wszędzie, dlatego dzięki naszej elastycznej polityce pracy możesz pracować w sposób dogodny dla siebie, swojego projektu i zespołu. Dostosowanie sposobu pracy do stylu życia – nie odwrotnie – możliwe jest nawet na stanowiskach kierowniczych.

Twoja kariera wpływa nie tylko na Ciebie , ale także na osoby, z którymi mieszkasz i o które się troszczysz. Wiemy, że na pracy możesz najlepiej skupić się wtedy, gdy otrzymasz od nas wsparcie w pozostałych obowiązkach.

  • Elastyczne godziny pracy dla rodziców są realizowane w wielu naszych lokalizacjach. Umożliwiamy im również wymianę doświadczeń na forach takich jak family@bosch.
  • Jeżeli będziesz rozwijać karierę za granicą, pomożemy Twojemu partnerowi/partnerce w znalezieniu pracy oraz zorganizujemy podróż, kursy językowe i dofinansujemy szkolenia.
  • Jeżeli chcesz więcej uwagi poświęcić bliskim, oferujemy rozwiązania krótko i długoterminowe, np. pracę na część etatu.

Liczysz się dla nas Ty i Twój dobrostan. Wiemy, że tylko wtedy, gdy zachowasz dobre samopoczucie, zdrowie i work-life balance będziemy mogli wspólnie osiągać cele. Większość naszych inicjatyw wellbeingowych, opracowanych we współpracy z ekspertami, jest całkowicie bezpłatna, ponieważ dla nas są one tak samo korzystne jak dla Ciebie. Oferujemy rozwiązania wspierające wellbeing w ramach projektu "Boschkostan - Akademia Dobrego Życia", którego celem jest wsparcie pracowników w zachowaniu zdrowia fizycznego i równowagi emocjonalnej. Chętnie udzielamy pomocy w zakresie zdrowia psychicznego, zdrowego odżywiania oraz tworzenia trwałego, zrównoważonego i otwartego środowiska pracy.

Praca potrafi być wymagająca, dlatego aby osiągnąć zdrową równowagę, trzeba umieć się zregenerować. Pracownicy firmy Bosch mogą korzystać z oferty zajęć, klubów i wydarzeń rekreacyjnych - w ten sposób mogą oderwać się od obowiązków i wprowadzić do swojego życia kolejne źródła inspiracji.

W firmie Bosch cieszymy się, że jesteś z nami.

To pracownicy sprawiają, że nasza firma jest wyjątkowa. Dlatego doceniamy Twoją pracę, oferując konkurencyjne wynagrodzenie, atrakcyjne świadczenia dodatkowe, udział w zyskach i szczere podziękowania. Nasz sukces jest Twoim sukcesem.

Dwóch pracowników stoi przed stołem z piłkarzykami razem z robotem Bosch Rexroth APAS.

Wynagradzanie i docenianie

Praca sprawia nam radość, wynagrodzenie też. Każdy pracownik jest dla nas ważny, dlatego oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, którego wysokość regularnie weryfikujemy względem rynku. Za każdym razem uwzględniamy indywidualne osiągnięcia, konkretne stanowisko oraz branżową wiedzę. Doceniamy udział we wspólnym sukcesie firmy poprzez premie wyliczane w oparciu o wyniki, w myśl zasady, że najlepsi pracownicy zasługują na najwyższe wynagrodzenie. Oprócz tego pracownicy otrzymują szereg atrakcyjnych benefitów, jakie może zaoferować tylko globalna, interdyscyplinarna firma.

Cztery osoby pracują z domów i obserwujemy je w pomieszczeniach w widoku podziału ekranu wideo.

Kultura firmy Bosch

Praca w Bosch oznacza trzymanie się razem: z jasno określoną misją, celem i wartościami, którymi kierujemy się w pracy i w życiu: We are Bosch. Ciężko pracujemy na rzecz klientów i społeczeństwa, ale też poświęcamy dużo uwagi na tworzenie silnej i przyjaznej kultury. Jej składowymi są: przywództwo oparte na odwadze, najnowsze technologie oraz przestrzeń do nauki i nawiązywania kontaktów. Niezależnie od Twoich celów, oferujemy Ci wsparcie i elastyczne podejście.

Radość w Bosch – W skrócie

Atrakcyjne wynagrodzenie

Bogata oferta świadczeń i dodatków

Kompleksowa opieka zdrowotna w ramach programu "befit"

Indywidualne wsparcie dążenia do równowagi między pracą a życiem prywatnym

Silna, globalna kultura pracownicza

Interdyscyplinarne zespoły

Nagrody

  1. Best Workplaces Poland 2021 award
  2. Forbes Polands Best Employer 2021
  3. Friendly Workplace 2020 award
  4. Great Place to Work Poland 2021 certificate
Shawn siedzi za biurkiem w pomieszczeniu biurowym.

Work #LikeABosch – Aplikuj teraz

Udostępnij na: