Przejdź do głównej zawartośc
Bosch w Polsce

Nasza kultura i wartości

W Bosch zachowujemy równowagę między życiem osobistym a zawodowym. Dołącz do nas i pracuj #LikeABosch

Grupa pracowników w duchu świetnej zabawy podnosi innego pracownika i świętuje jakieś jego osiągnięcie.

U nas dopasujesz pracę do Twojego stylu życia

Każdy z nas ma swoje życiowe cele. Dotyczą one zarówno rozwoju zawodowego, jak i prywatnego. Chcemy mieć czas dla najbliższych i rozwoju hobby. Podchodzimy do pracy elastycznie!

Jesteśmy świadomi, że najlepsze pomysły mogą zaskoczyć Cię wszędzie: podczas spaceru, zakupów czy nawet zabawy z dzieckiem. Dzięki naszej elastyczności, pracujesz w sposób dogodny dla siebie, swojego projektu czy zespołu. U nas zawsze znajdzie się sposób na dostosowanie pracy do Twojego stylu życia!

Twoja kariera nie wpływa tylko na Ciebie, ale także na Twoich najbliższych. Dlatego też, staramy się wspierać Ciebie i Twoje otoczenie.

  • Elastyczne godziny pracy pozwolą Ci na dopasowanie się to rytmu dnia Twojej rodziny.
  • Jeżeli zaczniesz rozwijać karierę za granicą, pomożemy Twojemu partnerowi/partnerce w znalezieniu pracy oraz zorganizujemy podróż, kursy językowe, żebyście mogli zapoznać się z nową kulturą i dofinansujemy potrzebne szkolenia.
  • Jeżeli chcesz więcej uwagi poświęcić bliskim, oferujemy rozwiązania krótko i długoterminowe, np. pracę na część etatu.

Mając dobre zdrowie, samopoczucie i zapewniony work-life balance, będziemy mogli wspólnie osiągać wyznaczone cele. Większość naszych well-beingowych inicjatyw jest bezpłatna, Twoje zdrowie jest dla nas ważne tak samo, jak dla Ciebie. Jednym z naszych projektów jest “Boschkostan - Akademia Dobrego Życia”, którego celem jest zarówno aktywne wspieranie pracowników w zachowaniu zdrowia fizycznego, jak i równowagi emocjonalnej. Chętnie organizujemy spotkania wspierające zdrowie psychiczne czy zdrowe odżywianie, a także tworzymy otwarte i chętnie współpracujące środowisko.

Wiemy, że praca potrafi być wymagająca, dlatego regeneracja ciała i umysłu jest tak ważna. Nasi pracownicy mają możliwość skorzystania z szeregu benefitów dostępnych na platformie kafeteryjnej.

W Bosch cieszymy się, że jesteś z nami!

To pracownicy sprawiają, że nasza firma jest wyjątkowa. Doceniamy każdego z osobna, oferując konkurencyjne wynagrodzenie, atrakcyjne benefity i szczere docenianie siebie nawzajem. Nasz sukces jest Twoim sukcesem!

Dwóch pracowników stoi przed stołem z piłkarzykami razem z robotem Bosch Rexroth APAS.

Wynagradzanie i docenianie

Regularnie weryfikujemy wynagrodzenie zgodnie z rynkowymi standardami. Dzięki temu proponujemy konkurencyjne stawki.. Na wynagrodzenie składają się także indywidualne osiągnięcia i wiedza branżowa. Doceniamy wspólny udział w sukcesie firmy poprzez premie wyliczane w oparciu o wyniki. Uważąmy, że najbardziej pomysłowi i najlepsi pracownicy zasługują na docenienie.

Cztery osoby pracują z domów i obserwujemy je w pomieszczeniach w widoku podziału ekranu wideo.

Kultura firmy Bosch

W Bosch trzymamy się razem, mamy jasno określony cel, misję i wartości, którymi kierujemy się na co dzień. Dajemy Ci przestrzeń do nauki, poznawania nowych ludzi, wsparcie oraz elastyczność.

Radość w Bosch – W skrócie

Atrakcyjne wynagrodzenie

Bogata oferta benefitów

Kompleksowa opieka zdrowotna

Indywidualne wsparcie work-life balance

Globalna kultura pracownicza

Interdyscyplinarne zespoły

Nagrody

  1. Best Workplaces Poland 2021 award
  2. Forbes Polands Best Employer 2021
  3. Friendly Workplace 2020 award
  4. Great Place to Work Poland 2021 certificate
Zróżnicowana grupa trzyma szaliki z napisem „Join the Team“. Jedna osoba zaprasza obserwujących, aby dołączyli do grupy.

Work #LikeABosch – Aplikuj teraz

Udostępnij na: