Przejdź do głównej zawartośc
Bosch w Polsce

Twój rozwój

Rozwijaj się w niezliczonych rolach, na różnych stanowiskach i korzystaj z pojawiających się możliwości. Pracuj #LikeABosch

Pracownica pozująca przed regałem wystawowym pełnym czapeczek z różnymi nadrukami Bosch, np. Work #LikeABosch.

W Bosch rozwiniesz skrzydła!

Od ponad 130 lat kształtujemy nowe rynki i technologie. Nauczyliśmy się zmieniać, rozwijać się i tworzyć - możesz to robić razem z nami!

Wszystkim naszym pracownikom oferujemy kompleksowe wsparcie rozwoju zawodowego i osobistego w godzinach pracy oraz szeroki pakiet szkoleń. Nauka w dowolnym czasie i miejscu jest możliwa dzięki naszym licencjom na kursy online uzyskanym od renomowanych instytucji z całego świata. Oto wisienka na torcie: w razie potrzeby zapewniamy również wsparcie finansowe na formalną edukację dla Ciebie i członków Twojej rodziny.

Nasz firmowy uniwersytet w to miejsce, w którym możesz poznawać nowe technologie i innowacyjne praktyki oraz nabywać umiejętności przywódcze, dzięki którym rozwiniesz się i znajdziesz swoje miejsce w firmie Bosch. Eksperci firmy Bosch z całego świata oraz inni przedstawiciele branży podzielą się z Tobą wiedzą w praktycznym, profesjonalnym i naukowym ujęciu. Zajęcia mogą odbywać się w formie programów z zakresu zarządzania pozwalających uzyskać stopień magistra, krajowych i międzynarodowych seminariów, konferencji i wieczornych prezentacji oraz międzynarodowych forów do przekazywania wiedzy. Każda z tych form skupia się na Tobie i Twojej drodze do edukacji.

Nasza działalność jest globalna, więc potrzebujemy międzynarodowych, silnych i wszechstronnych zespołów. Od ponad 100 lat z powodzeniem delegujemy pracowników do pracy przy projektach w różnych krajach, zapewniając im i ich rodzinom pełne wsparcie. Zapewniamy wsparcie w poznaniu nowego otoczenia , kursy językowe i szkolenia międzykulturowe. Od razu po przybyciu do nowego kraju nasi pracownicy mogą liczyć na nasze osobiste wsparcie, pomoc w odnalezieniu się w nowym otoczeniu i mentoring. Dostępna jest też pomoc w planowaniu terminowego powrotu do kraju i następującej po nim reintegracji.

Firma z przeszłością, praca z przyszłością.

Przyszłość możemy kształtować wyłącznie sięgając do naszej wspólnej historii. W 1886 roku Robert Bosch otworzył w Stuttgarcie "Warsztat mechaniki precyzyjnej i elektrotechniki". To dało początek powstaniu globalnej firmy. Od początku kształtowały nas innowacje i zaangażowanie w sprawy społeczne. Nadal na nowo definiujemy i przekształcamy naszą działalność, jednak jej fundamenty pozostają takie same.

W Bosch odnajdziesz swoje miejsce

Jedna globalna firma, wiele sposobów pracy i obszarów. Każdy znajdzie u nas coś dla siebie: od globalnej kultury korporacyjnej, poprzez klimat start-upu, możliwość relaksu w chilloutroomach, spotkania w salach konferencyjnych, po sformalizowane i elastyczne formy pracy. Będziemy Cię wspierać niezależnie do tego, czy chcesz rozwijać się jako lider czy ekspert.

Rozwój z Bosch – W skrócie

Pracodawca o ugruntowanej pozycji, z doświadczeniem i bogatą historią

Bogata oferta szkoleń

Rozwój kompetencji

Jedna firma – wiele możliwości rozwoju kariery

Międzynarodowe projekty i współpraca

Profesjonalny rozwój kompetencji

Zróżnicowana grupa trzyma szaliki z napisem „Join the Team“. Jedna osoba zaprasza obserwujących, aby dołączyli do grupy.

Work #LikeABosch – Aplikuj teraz

Udostępnij na: