Przejdź do głównej zawartośc

Twój rozwój

Rozwijajmy się razem. Rozwijaj się w niezliczonych rolach, na różnych stanowiskach i korzystaj z pojawiających się możliwości. Pracuj #LikeABosch

Pracownica pozująca przed regałem wystawowym pełnym czapeczek z różnymi nadrukami Bosch, np. Work #LikeABosch.

W firmie Bosch będziesz się rozwijać.

Od ponad 130 lat kształtujemy nowe rynki i technologie. Nauczyliśmy się zmieniać, rozwijać się i tworzyć - Ty też możesz to zrobić, ponieważ rozwój nie zna granic.

Więcej niż praca

Zależy nam na Tobie, nie tylko na Twojej pracy bo w życiu chodzi przecież o równowagę. Wszystkim naszym pracownikom oferujemy kompleksowe wsparcie rozwoju zawodowego i osobistego w godzinach pracy oraz szeroki pakiet szkoleń . Nauka w dowolnym czasie i miejscu jest możliwa dzięki naszym licencjom na kursy online uzyskanym od renomowanych instytucji z całego świata. A oto wisienka na torcie: w razie potrzeby zapewniamy również wsparcie finansowe na formalną edukację dla Ciebie i członków Twojej rodziny.

Robert Bosch College

Nasz firmowy uniwersytet to miejsce, w którym możesz poznawać nowe technologie i innowacyjne praktyki oraz nabywać umiejętności przywódcze, dzięki którym rozwiniesz się i znajdziesz swoje miejsce w firmie Bosch. Eksperci firmy Bosch z całego świata oraz inni przedstawiciele branży podzielą się z Tobą wiedzą w praktycznym, profesjonalnym i naukowym ujęciu. Zajęcia mogą odbywać się w formie programów z zakresu zarządzania pozwalających uzyskać stopień magistra, krajowych i międzynarodowych seminariów, konferencji i wieczornych prezentacji oraz międzynarodowych forów do przekazywania wiedzy. Każda z tych form skupia się na Tobie i Twojej drodze do edukacji.

Rozwijaj karierę za granicą

Nasza działalność jest globalna, więc potrzebujemy międzynarodowych, silnych i wszechstronnych zespołów. Od ponad 100 lat z powodzeniem delegujemy pracowników do pracy przy projektach w różnych krajach, zapewniając im i ich rodzinom pełne wsparcie. Zapewniamy wsparcie w poznaniu nowego otoczenia , kursy językowe i szkolenia międzykulturowe. Od razu po przybyciu do nowego kraju nasi pracownicy mogą liczyć na nasze osobiste wsparcie, pomoc w odnalezieniu się w nowym otoczeniu i mentoring. Dostępna jest też pomoc w planowaniu terminowego powrotu do kraju i następującej po nim reintegracji.

Przyszłość zbudowana na fundamentach przeszłości: nasza historia

Firma z przeszłością, praca z przyszłością.

Przyszłość możemy kształtować wyłącznie sięgając do naszej wspólnej historii. W 1886 roku Robert Bosch otworzył w Stuttgarcie "Warsztat mechaniki precyzyjnej i elektrotechniki". To dało początek powstaniu globalnej firmy. Od początku kształtowały nas innowacje i zaangażowanie w sprawy społeczne. Nadal na nowo definiujemy i przekształcamy naszą działalność, jednak jej fundamenty pozostają takie same.

W Bosch odnajdziesz swoje miejsce

Jedna globalna firma, wiele sposobów pracy i obszarów. Każdy znajdzie u nas coś dla siebie: od globalnej kultury korporacyjnej, poprzez klimat start-upu, możliwość relaksu w chilloutroomach, spotkania w salach konferencyjnych, po sformalizowane i elastyczne formy pracy. Będziemy Cię wspierać niezależnie do tego, czy chcesz rozwijać się jako lider czy ekspert.

Uczestnik hackathonu "Bosch Connected Experience" w Berlinie pracuje na laptopie, siedząc tyłem do obiektywu aparatu. Na głowie ma szarą czapkę #LikeABosch.

Twój rozwój

Twój rozwój

Mottem naszej działalności jest "odkrywanie", w pełni uzasadnione jest więc, aby każdy pracownik dbał o swój rozwój i odkrywał dla siebie nowe ścieżki. Takie podejście dodaje energii Tobie a usprawnia naszą firmę. Stosowanie ustandaryzowanych procesów i technologii pozwala nam opracowywać lepsze szkolenia i tworzyć ciekawsze środowisko pracy oraz zapewniać możliwość nieustannego kształcenia. Dzięki temu nasze zespoły stają się bardziej innowacyjne.

  • Przejrzyście zarządzamy kompetencjami, więc zarówno Ty, jak i Twój przełożony możecie dostrzegać Twoje mocne strony i szanse.
  • Regularne rozmowy z przełożonymi i zespołem ułatwiają planowanie osobistej i zawodowej przyszłości.
  • W "MyDevelopment Store" znajdziesz narzędzia rozwoju osobistego, od budowania sieci kontaktów i coachingu po bezpośrednie szkolenia.
  • Nasz „Talent Pool" pozwala przygotowywać ekspertów i liderów do czekających ich zadań. Ty również masz możliwość rozwoju różnych obszarach biznesowych, lokalizacjach na różnych stanowiskach.

Rozwijaj się z Bosch – Twój rozwój
Pracownica i pracownik firmy Bosch siedzą na kanapie, prowadząc miłą rozmowę. Kobieta trzyma laptop. Oboje mają na sobie koszulki z nadrukiem "#LikeABosch".

Zróżnicowane możliwości kariery

Zróżnicowane możliwości kariery

Nowe kierunki, niezliczone role, niemal nieograniczona liczba zespołów i fascynujące projekty. Różnorodność to nasza prawdziwa siła napędowa. Z nami możesz rozwijać się jako ekspert, lider, uczestnicząc w dynamicznych zespołach lub projektach, zmieniając obszary funkcjonalne, lokalizacje lub kraje. Do dyspozycji masz wiele możliwości i sposobów, na które możesz zdefiniować swoją karierę. Udzielimy Ci wsparcia niezależnie od kierunku, jaki obierzesz.

Rozwijaj się z Bosch – zróżnicowane możliwości kariery
Grupa osób stoi przy stole, śmieje się i razem rozwiązuje różne zadania podczas hackathonu "Bosch Connected Experience" w Berlinie. Na stole leży pełno notatek, kolorowych karteczek i ołówków oraz laptop. W tle inni uczestnicy stoją wokół tablic z różnymi plakatami dotyczącymi projektu.

Ludzie i projekty

Ludzie i projekty

Mówiąc, że kształtujemy oblicze świata, naprawdę mamy to na myśli. Możemy robić to, kreując globalne megatrendy lub zaawansowane rozwiązania technologiczne dla świata opartego na łączności sieciowej. Możemy wspólnie działać w dynamicznym środowisku start-upowym lub strukturze filmy o silnych tradycjach. Niezależnie od tego, nad czym i jak pracujemy, wyznaczamy nowe standardy i zmieniamy rzeczywistość.

Rozwój z Bosch – Ludzie i projekty

Rozwój z Bosch – W skrócie

Icon welcome

Pracodawca o ugruntowanej pozycji, z doświadczeniem i bogatą historią

Icon development

Bogata oferta szkoleń

Icon gears-interlocked-arrow

Rozwój kompetencji

Icon team-signpost

Jedna firma – wiele możliwości rozwoju kariery

Icon World-Paperplane

Międzynarodowe projekty i współpraca

Icon chart line

Profesjonalny rozwój kompetencji

Shawn siedzi za biurkiem w pomieszczeniu biurowym.

Work #LikeABosch – Aplikuj teraz

Udostępnij na: