Przejdź do głównej zawartośc
Bosch w Polsce

Kariera w Bosch Mirków

Z nami możesz robić rzeczy ważne!

Witamy w firmie Bosch

Z nami możesz robić rzeczy ważne!

Zgodnie z naszym motto "Technologia bliżej nas", dostarczamy do samochodów ważną część systemu hamowania, od której zależy bezpieczeństwo użytkowników pojazdów i pozostałych uczestników ruchu.

Kształtuj z nami przyszłość

Dla uczniów i studentów

Jesteśmy zakładem, który chętnie nawiązuje współpracę z uczniami, studentami oraz uczelniami zawodowymi i wyższymi we Wrocławiu. Zobacz, jak współpracujemy z ośrodkami kształcenia.

Wspólnie możemy więcej

Dla profesjonalistów

Aby sprostać najwyższym wymogom jakościowym pracujemy z najlepszymi profesjonalistami. Cenimy doświadczenie i kompetencje techniczne, ale ważna jest dla nas również osobowość i indywidualne cechy naszych kandydatów i pracowników. Poznaj obszary pracy dla profesjonalistów w fabryce w Mirkowie.

Rekrutacja

Rekrutacja, w zależności do rodzaju stanowiska, trwa od około 2 tygodni – na stanowiska produkcyjne i magazynowe, do około 1 miesiąca w przypadku stanowisk inżynierskich, eksperckich i kierowniczych.

Aplikacja

Nasz system rekrutacyjny umożliwia szybkie i intuicyjne aplikowanie. Pozwala jednocześnie zachować wysoką transparentność – kandydat ma dostęp do swojego profilu i informacji o statusie aplikacji na każdym z etapów rekrutacji.

Selekcja

Po otrzymaniu zgłoszenia analizujemy CV kandydatów. Na spotkania zapraszamy kandydatów naszym zdaniem najlepiej dopasowanych do profilu.

Rozmowa kwalifikacyjna

Na tym etapie rozmawiamy o doświadczeniu i kompetencjach kandydata. W zależności od stanowiska, można spodziewać się jednej lub dwóch rozmów. Aby potwierdzić praktyczne umiejętności stosujemy testy manualne, techniczne i wiedzy. Nie zapominamy o tym, aby rozmowa była cennym spotkaniem dla obydwu stron. Ważne dla nas jest to, aby kandydat poczuł się swobodnie, miał okazję poznać przyszłe zadania, przełożonego oraz miejsce pracy. W trakcie spotkania z chęcią odpowiadamy na wszystkie pytania.

Decyzja

Po zakończonym procesie rekrutacyjnym, niezależnie od decyzji, wszystkim kandydatom przekazujemy informację zwrotną.

Zobacz, czym się zajmujemy!

Bosch Mirków koło Wrocławia

Nasza oferta

Doceniamy zaangażowanie naszych pracowników, dlatego oferujemy im szeroki pakiet benefitów i udogodnień.

Odpowiedzialność społeczna

Przestrzeganie zasady zgodności z prawem oraz odpowiedzialnego i uczciwego postępowania w biznesie stanowią dla Grupy Bosch od zawsze najważniejszą regułę i są kluczowymi wartościami. Postępujemy odpowiedzialnie biorąc pod uwagę również nasz wpływ na społeczeństwo i środowisko.

Historia Bosch w Mirkowie

Zobacz, skąd w nas tyle pasji do tworzenia technologii, które znacząco wpływają na poprawę bezpieczeństwa jazdy.

Aplikowanie w czterech krokach

 

Udostępnij na: