Przejdź do głównej zawartośc
Bosch w Polsce

 

#LikeABosch

Ten słynny już hasztag to coś więcej niż tylko hasło. To promocja świadomego stylu życia, w którym decyzje konsumenckie podejmowane są z troską o zdrowie i środowisko. Żyjąc #LikeABosch wybieramy energooszczędne urządzenia AGD, które zużywają także mniej wody, a do przechowywania żywności wykorzystujemy system próżniowy – w ten sposób nie marnujemy żywności. Wybieramy urządzenia grzewcze, które pobierają energię cieplną głównie z otoczenia, minimalizując wykorzystanie surowców kopalnych. Do remontów i porządków wykorzystujemy różne sprzęty, ale tę samą baterię – to ekologiczne, proste i tanie. W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo, regularnie wymieniamy filtr kabinowy w samochodzie, który chroni nas przed zanieczyszczeniami występującymi w powietrzu.

Żyj #LikeABosch

Bosch stawia na neutralność klimatyczną

Bosch stawia na neutralność klimatyczną

Grupa Bosch osiągnęła już neutralność klimatyczną w zakresie emisji własnych w 400 lokalizacjach na całym świecie na koniec 2020 roku. Ambitna strategia koncernu na rzecz efektywności energetycznej ma ogromne znaczenie z uwagi na zmiany klimatu. W obecnej sytuacji tylko zdecydowane działania mogą zmniejszyć zagrożenie dla naszej planety i wszystkich ludzi.

Żyj w zgodzie z naturą dzięki urządzeniom AGD marki Bosch

Żyj w zgodzie z naturą dzięki urządzeniom AGD marki Bosch

Kiedy zmiany klimatyczne zachodzą w tak błyskawicznym tempie, trzeba reagować. Zmieniaj otaczającą rzeczywistość wybierając marki, które poprzez nowoczesne technologie działają na rzecz ochrony klimatu i zasobów naturalnych. Troska o ekologię jest zawsze dobrym pomysłem!

Ekologiczne pompy ciepła Bosch

Ekologiczne pompy ciepła Bosch

Tradycyjne sposoby ogrzewania pomieszczeń są nieodłącznie związane z emisją CO2 do atmosfery. W wyniku spalania węgla, oleju opałowego czy gazu do powietrza, którym oddychamy, trafiają ogromne ilości tlenków siarki i azotu oraz rakotwórczych benzopirenów. Zatrucie środowiska i zmiana klimatu mają ogromne negatywne skutki społeczne. Dlatego wspólnym dążeniem organizacji ekologicznych oraz instytucji państwowych jest poszukiwanie alternatywnych, neutralnych klimatycznie technologii grzewczych.

 Mobilność jutra

Mobilność jutra

Bosch: mobilność przyszłości wymaga ogniw paliwowych. Neutralny dla klimatu układ napędowy na długie dystanse. Kluczem do tego jest układ napędowy Bosch z ogniwami paliwowymi. Zasilany wodorem wytwarzanym przy użyciu energii odnawialnej, tego typu układ napędowy umożliwia neutralny dla klimatu transport towarów. Bosch robi pierwszy krok w tym kierunku, opracowując układ napędowy z ogniwami paliwowymi specjalnie dla ciężarówek i planuje rozpocząć jego produkcję seryjną w latach 2022–2023.

Power for ALL – jeden akumulator do różnych urządzeń Bosch

Power for ALL – jeden akumulator do różnych urządzeń Bosch

System akumulatorowy Power for ALL to oszczędność pieniędzy i możliwość efektywniejszej pracy dla użytkowników ponad 30 urządzeń Bosch. Zestaw poręcznych narzędzi oraz innych urządzeń zasilanych z jednego źródła to większa wygoda i bezpieczeństwo w domu, ogrodzie i warsztacie. W ten sposób innowacje technologiczne Bosch każdego dnia przyczyniają się do poprawy jakości naszego życia.

Bosch EasyControl

Bosch EasyControl

Twój dom wita Cię ciepło już od progu. Indywidualne sterowanie temperaturą w poszczególnych pomieszczeniach. System, który automatycznie wyczuwa Twoją obecność. Niemożliwe? Teraz jak najbardziej wykonalne! Sprawdź możliwości inteligentnego systemu zarządzania ogrzewaniem – Bosch EasyControl.

IoT w Boschu