Przejdź do głównej zawartośc
Bosch w Polsce

Power for ALL – jeden akumulator do różnych urządzeń Bosch

Power for ALL – jeden akumulator do różnych urządzeń Bosch

System akumulatorowy Power for ALL to oszczędność pieniędzy i możliwość efektywniejszej pracy dla użytkowników ponad 30 urządzeń Bosch. Zestaw poręcznych narzędzi oraz innych urządzeń zasilanych z jednego źródła to większa wygoda i bezpieczeństwo w domu, ogrodzie i warsztacie. W ten sposób innowacje technologiczne Bosch każdego dnia przyczyniają się do poprawy jakości naszego życia.

Źródło energii dla całego zestawu narzędzi

Power for ALL 18 V to jeden wymienny akumulator i jedna ładowarka, które pasują zarówno do elektronarzędzi przeznaczonych do pracy w domu i ogrodzie, jak i odkurzacza w klasie napięcia 18 V. Ergonomiczne narzędzie akumulatorowe umożliwia bezprzewodową pracę przy pielęgnacji ogrodu, sprzątaniu domu i majsterkowaniu. Litowo-jonową baterią możesz zasilać np. wiertarko-wkrętarkę, piłę, odkurzacz, a nawet napęd wózka dziecięcego. Dzięki doskonalonemu od ponad 50 lat know-how powstała technologia ułatwiająca codzienne życie.

Power for All

System Power for ALL 18 V pozwala uniknąć kupowania dodatkowych akumulatorów i ładowarek. Możesz nabyć samo narzędzie, dzięki czemu zaoszczędzisz nie tylko pieniądze, ale i miejsce potrzebne na przechowywanie akcesoriów. Wymienny charakter akumulatora oznacza także, że znacznie łatwiej możesz rozbudować zestaw narzędzi o kolejne sprzęty. Taki kompatybilny model to przede wszystkim spore oszczędności dla domowego budżetu i duża wygoda

Wysoka jakość pracy w domu i w ogrodzie

Każdego roku z taśm produkcyjnych w zakładach należących do Bosch zjeżdża ok. 3 000 000 akumulatorów litowo-jonowych. Urządzenia cechują się wysoką wydajnością, a w każdej chwili można je doładować – częściowo lub do pełna.

Wszystkie narzędzia wyróżnia wysoka jakość i łatwość obsługi. Zastosowanie kompaktowego i bezpiecznego akumulatora Bosch znacznie zwiększa wygodę użytkowania sprzętów, niezależnie od tego, czy chodzi o szlifowanie powierzchni, wiercenie w metalu, czy koszenie trawy. Ten sam akumulator zasila również bezprzewodowe odkurzacze Unlimited Serie | 6 i Serie | 8, wyposażone w silniki cyfrowe. Dzięki bogatemu zestawowi akcesoriów (elektroszczotki, rury ssące, ssawki), używając takiego odkurzacza możesz efektywnie i szybko odkurzyć podłogi, dywany i meble po wykonaniu prac w domu lub warsztacie. Z kolei używając odkurzacza w wersji ProAnimal bez problemu oczyścisz wnętrze z sierści swojego pupila.

ok. 3 000 000

akumulatorów litowo-jonowych każdego roku zjeżdża z taśm produkcyjnych w zakładach należących do Bosch

W przypadku odkurzaczy Unlimited Serie | 6, w razie potrzeby można użyć innej, wymiennej baterii z systemu Power for ALL 18 V. Z kolei odkurzacze Serie | 8 dają możliwość nieograniczonego czasu pracy dzięki dwóm wymiennym akumulatorom i szybkiej ładowarce (ładowanie baterii w 60 min.). Dbanie o dom nie może być już prostsze.

Bezpieczeństwo dla dziecka, komfort dla rodzica

Kolejnym przykładem wykorzystania akumulatorów jest napęd do wózka dziecięcego eStroller. Napęd, w oparciu o algorytmy, wspomaga poruszanie się wózkiem po trudnym terenie, ogranicza prędkość podczas zjazdu w dół, a w przypadku puszczenia uchwytu elektromechaniczna blokada zaciąga hamulec postojowy. System możesz zintegrować z Internetem za pośrednictwem aplikacji na smartfony. Posiada ona funkcję alarmu, który powiadamia np. o przemieszczaniu się wózka, gdy ten nie jest używany. W skład systemu wchodzą dwa silniki elektryczne, czujniki, hamulec i Bluetooth.

Elektryczny układ wspomagania to bezpieczeństwo dla dziecka i komfort dla rodzica. Dzięki zaawansowanym sensorom system eStroller działa w sposób automatyczny, np. uruchamiając silniki podczas jazdy pod górę. Dzięki temu prowadzenie wózka wymaga znacznie mniej siły. Z kolei automatyczne hamowanie podczas jazdy w dół odciąży Twój kręgosłup. Całkowicie naładowany akumulator zapewnia zasięg do 15 kilometrów. Spore znaczenia dla wygody prowadzenia wózka ma także niewielka waga urządzenia akumulatorowego Bosch.

do 15 kilometrów

zasięg na wpełni naładowanym akumulatorze