Dlaczego Bosch

Bądź sobą

Różnorodność jest dla nas atutem. Twoja osobowość wzbogaci naszą firmę.

Bądź sobą

Czy znasz ten moment, gdy rozmawiasz na dowolny temat z kimś, kto ma zupełnie inny pogląd? Gdy ta osoba nagle przedstawi na ten temat nowe spojrzenie, o którym nigdy wcześniej nie myślałeś?

W ramach poprawy życia wszystkich szukamy pracowników o najróżniejszych charakterach, kulturach i doświadczeniu, którzy wniosą do pracy swoje własne sposoby myślenia.

Tworzy to atmosferę, która inspiruje i zwiększa produktywność — to tylko jedna z przyczyn, dla których uważamy, że różnorodność jest mocnym zasobem naszej firmy. Wzbogacając nasze szeregi swoją indywidualnością, dodajesz coś ważnego do naszej różnorodnej kultury i wspierasz nas w tworzeniu nowych idei i technologii.

Dzielimy się naszą wiedzą i osobistymi doświadczeniami w sieci światowych lokalizacji — dzięki czemu wszyscy korzystają z różnych perspektyw. Aby zapewnić utrzymanie tej wspaniałej różnorodności wewnątrz naszej firmy, jest ona głęboko zakorzeniona w naszej strategii korporacyjnej i naszych podstawowych wartościach.

Bądź sobą
Ponad

150 narodowości

kobiety i mężczyźni w różnym wieku o różnych umiejętnościach.

Różnorodność jest naszą zaletą

Różnorodność jest naszą zaletą

Różnorodność jest centralnym filarem komercyjnego sukcesu firmy Bosch, ponieważ tworzy ona warunki do tworzenia innowacji.

Udostępnij na: