Icon--AD-black-48x48Icon--address-consumer-data-black-48x48Icon--appointment-black-48x48Icon--back-left-black-48x48Icon--calendar-black-48x48Icon--Checkbox-checkIcon--clock-black-48x48Icon--close-black-48x48Icon--compare-black-48x48Icon--confirmation-black-48x48Icon--dealer-details-black-48x48Icon--delete-black-48x48Icon--delivery-black-48x48Icon--down-black-48x48Icon--download-black-48x48Ic-OverlayAlertIcon--externallink-black-48x48Icon-Filledforward-right_adjustedIcon--grid-view-black-48x48Icon--info-i-black-48x48Icon--Less-minimize-black-48x48Icon-FilledIcon--List-Check-blackIcon--List-Cross-blackIcon--list-view-mobile-black-48x48Icon--list-view-black-48x48Icon--More-Maximize-black-48x48Icon--my-product-black-48x48Icon--newsletter-black-48x48Icon--payment-black-48x48Icon--print-black-48x48Icon--promotion-black-48x48Icon--registration-black-48x48Icon--Reset-black-48x48share-circle1Icon--share-black-48x48Icon--shopping-cart-black-48x48Icon--start-play-black-48x48Icon--store-locator-black-48x48Ic-OverlayAlertIcon--summary-black-48x48tumblrIcon-FilledvineIc-OverlayAlertwhishlist

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. To ustawienie można w każdej chwili zmienić, klikając opcję „Zmień ustawienia”. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, kliknij opcję „Tak, zgadzam się”.

Dlaczego Bosch

Zachowaj równowagę

Nie musisz z niczego rezygnować. U nas pogodzisz pracę zawodową z życiem osobistym.

Zachowaj równowagę

Czy widziałeś kiedykolwiek telefon komórkowy, działający bez ładowania? My też nie. Nie widzieliśmy również ludzi, którzy mogli dawać z siebie wszystko, pracując na okrągło.

Dla nas w życiu liczy się coś więcej niż tylko praca. Zapewniamy wsparcie w znalezieniu zdrowej równowagi między życiem zawodowym i prywatnym oraz wykazujemy zrozumienie wobec wszystkich aspektów: czy to czasu dla dzieci, czy doglądania domu rodziców. Zainteresowania, zaangażowanie w życie społeczeństwa, wycieczka za granicę czy dalsza edukacja — wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązania pasujące do Twojego stylu życia. A ponieważ wiemy, że idee powstają wszędzie, a rezultaty liczą się bardziej niż fizyczna obecność, oferujemy elastyczne modele pracy, łącznie z pracą z domu, dzielenie się pracą (job sharing), pracę w niepełnym wymiarze godzin i wiele więcej.

Jednocześnie zapewniamy możliwość znalezienia odpowiedniej równowagi wewnątrz naszej firmy. Dlatego oferujemy różne zajęcia w czasie wolnym i możliwości spotkań z innymi współpracownikami.

Wprowadź równowagę do swojego życia

Elastyczne modele pracy w naszej firmie

Mamy wiele sposób na to, żeby godziny pracy były bardziej elastyczne. Nie ma przecież jednego rozwiązania, które pasuje wszystkim. Wspólnie opracujemy harmonogram, dostosowany zarówno do Twoich i naszych potrzeb.

Elastyczny czas pracy — żeby wszyscy byli zadowoleni

Elastyczny czas pracy zapewnia swobodę wyboru: można, przykładowo, zacząć pracę później i zakończyć ją później albo wcześniej przyjść i wcześniej wrócić do domu. Jeśli konieczne będą nadgodziny, możliwe jest ich wyrównanie. W ten sposób można łatwo wpleść osobiste plany w ciągu dnia pracy.

Praca zdalna w niepełnym wymiarze godzin — praca z dwóch miejsc

Praca zdalna w niepełnym wymiarze umożliwia wykonywanie wielu obowiązków z domu. Praca odbywa się według regularnego harmonogramu, który dzieli czas między domem i biurem. Oznacza to, że można realizować procedury biznesowe i jednocześnie cieszyć się większą elastycznością.

Praca i rodzina

Rozwiązania, umożliwiające dostosowanie do prywatnego życia

Stanowisko pracy za granicą - Podjęcie pracy za granicą nie powinno wiązać się z rozdzieleniem rodziny ani przeszkadzaniem w realizowaniu kariery partnera. Dlatego próbujemy znaleźć odpowiednia pracę dla Twojej drugiej połowy w nowym domu — albo w firmie Bosch, albo u jednego z naszych partnerów. W ciągu ostatnich kilku lat udało się nam przenieść za granicę około 40 par z gwarancją kontynuowania pracy zawodowej. Dodatkowo Twoja rodzina otrzyma wsparcie w postaci wycieczek zapoznawczych, kursów językowych lub dodatków szkoleniowych.

Kultura, sport i odpoczynek

Wybrana część naszych ofert. Nasze oferty rekreacyjne różnią się w zależności od lokalizacji.

Sport: od aerobiku do siatkówki - Zadbaj o sprawność fizyczną razem z współpracownikami, angażując się w takie aktywności Akademii Dobrego Życia. Ciesz możliwościami, które daje karta MultiSport. Zaprezentuj swoje umiejętności podczas charytatywnych wydarzeń sportowych.

Udostępnij na: