Dlaczego Bosch

Zachowaj równowagę

Nie musisz z niczego rezygnować. U nas pogodzisz pracę zawodową z życiem osobistym.

Zachowaj równowagę

Czy widziałeś kiedykolwiek telefon komórkowy, działający bez ładowania? My też nie. Nie widzieliśmy również ludzi, którzy mogli dawać z siebie wszystko, pracując na okrągło.

Dla nas w życiu liczy się coś więcej niż tylko praca. Zapewniamy wsparcie w znalezieniu zdrowej równowagi między życiem zawodowym i prywatnym oraz wykazujemy zrozumienie wobec wszystkich aspektów: czy to czasu dla dzieci, czy doglądania domu rodziców. Zainteresowania, zaangażowanie w życie społeczeństwa, wycieczka za granicę czy dalsza edukacja — wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązania pasujące do Twojego stylu życia. A ponieważ wiemy, że idee powstają wszędzie, a rezultaty liczą się bardziej niż fizyczna obecność, oferujemy elastyczne modele pracy, łącznie z pracą z domu, dzielenie się pracą (job sharing), pracę w niepełnym wymiarze godzin i wiele więcej.

Jednocześnie zapewniamy możliwość znalezienia odpowiedniej równowagi wewnątrz naszej firmy. Dlatego oferujemy różne zajęcia w czasie wolnym i możliwości spotkań z innymi współpracownikami.

Wprowadź równowagę do swojego życia

Elastyczne modele pracy w naszej firmie

Mamy wiele sposób na to, żeby godziny pracy były bardziej elastyczne. Nie ma przecież jednego rozwiązania, które pasuje wszystkim. Wspólnie opracujemy harmonogram, dostosowany zarówno do Twoich i naszych potrzeb.

Elastyczny czas pracy — żeby wszyscy byli zadowoleni

Elastyczny czas pracy zapewnia swobodę wyboru: można, przykładowo, zacząć pracę później i zakończyć ją później albo wcześniej przyjść i wcześniej wrócić do domu. Jeśli konieczne będą nadgodziny, możliwe jest ich wyrównanie. W ten sposób można łatwo wpleść osobiste plany w ciągu dnia pracy.

Praca zdalna w niepełnym wymiarze godzin — praca z dwóch miejsc

Praca zdalna w niepełnym wymiarze umożliwia wykonywanie wielu obowiązków z domu. Praca odbywa się według regularnego harmonogramu, który dzieli czas między domem i biurem. Oznacza to, że można realizować procedury biznesowe i jednocześnie cieszyć się większą elastycznością.

Praca i rodzina

Rozwiązania, umożliwiające dostosowanie do prywatnego życia

Stanowisko pracy za granicą - Podjęcie pracy za granicą nie powinno wiązać się z rozdzieleniem rodziny ani przeszkadzaniem w realizowaniu kariery partnera. Dlatego próbujemy znaleźć odpowiednia pracę dla Twojej drugiej połowy w nowym domu — albo w firmie Bosch, albo u jednego z naszych partnerów. W ciągu ostatnich kilku lat udało się nam przenieść za granicę około 40 par z gwarancją kontynuowania pracy zawodowej. Dodatkowo Twoja rodzina otrzyma wsparcie w postaci wycieczek zapoznawczych, kursów językowych lub dodatków szkoleniowych.

Kultura, sport i odpoczynek

Wybrana część naszych ofert. Nasze oferty rekreacyjne różnią się w zależności od lokalizacji.

Sport: od aerobiku do siatkówki - Zadbaj o sprawność fizyczną razem z współpracownikami, angażując się w takie aktywności Akademii Dobrego Życia. Ciesz możliwościami, które daje karta MultiSport. Zaprezentuj swoje umiejętności podczas charytatywnych wydarzeń sportowych.

Udostępnij na: