Dlaczego Bosch

Kształtuj świat przyszlości

Przyszłość oferuje wiele możliwości. Bądź jednym z pierwszych, którzy z nich skorzystają.

Kształtuj świat przyszłości

Pasjonujesz się najnowszymi trendami? Stale obserwujesz globalne megatrendy i rozwój techniczny? Podczas gdy inni dopiero rozpoczynają pracę nad wdrożeniem Internetu rzeczy i sztucznej inteligencji w swojej działalności, Ty myślisz o tym, co będzie następne?

Z nami jesteś jedynie o rzut kamieniem od wdrożenia swoich wizji przyszłości do rzeczywistości: od ponad 130 lat pracujemy nad technologią jutra.

W efekcie nasi pracownicy ciągle stawiają czoła wyzwaniom w ekscytujących dziedzinach, a my oferujemy im możliwość podejmowania aktywnej roli w kształtowaniu przyszłości. Globalne projekty — takie jak cyfryzacja — są podstawą rozwijających się przemysłów, które oferują potencjał dla nowych technologii i rozwiązań. Rozwiązań, które będziemy tworzyć.

Nasze oddziaływanie i pomysłowość opierają się na naszej ekonomicznej niezależności oraz naszej globalnej sieci, obejmującej rozmaite talenty i idee.

Wykorzystaj szansę rozwoju u boku ekspertów oraz — wspólnie z naszymi współpracownikami na całym świecie — stań się rzeczywistym twórcą własnej wizji przyszłości.

Kształtuj świat jutra
Od roku

2020

samochody powinny jeździć automatycznie na autostradach i drogach szybkiego ruchu. Dlatego 2500 inżynierów pracuje nad rozwojem systemów wspomagających kierowcę na całym świecie.

Udostępnij na: