Dlaczego Bosch

Dotrzymujemy słowa

Duch naszego zespołu jest z Tobą zawsze i wszędzie.

Rób to, co mówisz

Wyobraź sobie, że biegniesz maraton, opadasz z sił i nagle obok trasy widzisz ludzi, którzy podnoszą Cię na duchu. Wyobraź sobie moment, w którym nabierasz energii i czujesz, że możesz biec i biec.

W firmie Bosch towarzyszy nam motto "jeden za wszystkich, wszyscy za jednego". Nasza charakterystyczna kultura korporacyjna jest więzią, która łączy naszych współpracowników z całego świata, i która sprzyja wzajemnemu wsparciu. W naszej codziennej pracy zachęcamy się wzajemnie do dalszego wzmacniania tzw. "team spirit", co pomaga nam w tworzeniu innowacyjnych rozwiązań.

Dzięki duchowi zespołu kontynuujemy dziedzictwo założyciela naszych przedsiębiorstw. Gdy Robert Bosch założył swoją firmę ponad 130 lat temu, stworzył on kulturę opierającą się na takich wartościach jak wzajemny szacunek, uczciwość, otwartość, zaufanie, odpowiedzialność, koncentracja na przyszłości i rezultatach. Jesteśmy dumni z tego, że jesteśmy częścią tej kultury. Kultury, którą wciąż można poczuć w każdym zakątku naszej firmy.

Rób to, co mówisz

80%

wszystkich pracowników jest dumnych z tego, że jest częścią firmy Bosch

Nasze wartości — na nich opieramy działalność

Nasze wartości odzwierciedlają sposób, w jaki prowadzimy nasz biznes: nasze profesjonalne, etyczne podejście w relacjach z partnerami biznesowymi, inwestorami, pracownikami i społeczeństwem.

Zorientowanie na rozwój i zysk.

Nasze działania są zorientowane na wyniki. Pozwala to nam zabezpieczyć naszą przyszłość. Tworzy również solidną podstawę dla inicjatyw społecznych firmy i fundacji.

Odpowiedzialność.

Działamy rozsądnie i odpowiedzialnie, z korzyścią zarówno dla społeczeństwa, jak i dla środowiska.

Inicjatywa i konsekwencja.

Działamy z naszej własnej inicjatywy, odpowiedzialnie i z determinacją realizujemy nasze cele.

Otwartość i zaufanie.

Otwarcie i odpowiednio wcześnie informujemy o sprawach firmy. Jest to najlepszym fundamentem relacji budowanych na zaufaniu.

Postępowanie fair.

W naszych działaniach kierujemy się uczciwością wobec naszych współpracowników i partnerów biznesowych, i postrzegamy tę uczciwość jako kamień węgielny sukcesu naszej korporacji.

Rzetelność, wiarygodność, przestrzeganie prawa.

Obiecujemy tylko to, co możemy zrealizować, dotrzymujemy słowa danego w umowach i szanujemy oraz przestrzegamy prawa we wszystkich transakcjach biznesowych.

Różnorodność kulturowa.

Cenimy różnorodność za bogactwo, jakie ze sobą niesie. Kultywujemy ją, ponieważ wiemy, jak ważna jest dla naszego sukcesu.

Logo „We are Bosch” na poligonie doświadczalnym Bosch w Yakeshi, Chiny.

We are Bosch

Deklaracja naszej misji wyjaśnia, co nas napędza, co mamy wspólnego oraz, na co się godzimy. Chcemy zostawić po sobie długotrwały ślad na świecie — osiągany dzięki wyjątkowemu zespołowi.

Udostępnij na: